Zatiahnuté
-2°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Škandalózne obvinenie! Hviezdna speváčka vraj nechala uniesť svojho syna!
Zdielať na

Škandalózne obvinenie! Hviezdna speváčka vraj nechala uniesť svojho syna!

Archívna reportáž

V súvislosti s rozvodom syna speváčky Cher (77), Elijaha Blue Allmana (47), s manželkou Marie King (36), sa objavili nedávno aj škandalózne obvinenia, že si táto slávna superstar najala štyroch mužov, aby syna koncom novembra 2022 uniesli z jeho hotelovej izby. Mala však na to údajne dobrý dôvod, Elijah bol závislý od drog, a týmto spôsobom sa ho snažila vrátiť späť do liečebného odvykacieho zariadenia. Marie King ale tvrdí, že sa manželom ešte dokáže zmieriť, no netuší, kde je.

​Marie King, alias Queenie, manželka Elijaha Blue Allmana, podala v decembri 2022 žiadosť o rozvod ich manželstva. V rozvodových dokumentoch, ktoré získal magazín People, sa uvádza okrem iného aj to, že manželova matka Cher, zariadila 30. novembra jeho únos z hotela, aby pokračoval v liečbe od drogovej závislosti. Od augusta 2022 mal totiž Elijah začať s liečbou, ale načas ju prerušil. Aj preto mal byť rozvodový proces naplánovaný až po 1. marci 2023, aby dokončil svoj liečebný plán.

V čase, keď 5. decembra 2022 Marie King podala žiadosť o rozvod, uviedla, že je manžel "momentálne uzavretý v liečebnom zariadení, ktoré mi nie je známe" a dodala, že ani "nemá prístup k jeho telefónu". Vo vyhlásení o dôvode posunutia ich stretnutia na súde povedala: "Chápem snahy jeho rodiny zabezpečiť, aby sa mal dobre, ale aj ja chcem pre svojho manžela to najlepšie." Zároveň však spomenula, že sa jej nedostalo všetkej dohodnutej manželskej podpory, keď ju manželova matka Cher požiadala, aby opustila ich domov bez toho, aby si mohla zobrať aspoň svoje veci, keď sa Allman v auguste 2022 začal liečiť. Rovnako spôsob, akým ho doslova nechala štyrmi "gorilami", teda ochrankármi uniesť, sa jej ani trochu nepozdával. Je však vysoko pravdepodobné, že speváčka to spravila preto, aby ho ochránila pred vplyvom jeho manželky.

Cher privítala na svet syna Elijaha v roku 1976 s bývalým manželom, v roku 2017 zosnulým Greggom Allmanom z The Allman Brothers. Vzťah otca a syna ale nebol ideálny. V rozhovore pre Entertainment Tonight v roku 2014 Elijah povedal: "Začal som s drogami, trávou a extázou, približne v rovnakom čase, ako sme to robili všetci, keď som mal okolo jedenásť rokov." Vysvetľoval, že ho opiáty na určitý čas "zachránili". "Keby som to v tej chvíli nemal, neviem, čo by som urobil... Môžete skočiť z mosta, ale môžete len prejsť tým časovým obdobím a prežiť ho a potom získať pomoc," argumentoval. Žiaľ, v jeho prípade už s drogami nedokázal prestať. Priznal aj obdobie odzudzenia s jeho hviezdnou matkou. Hoci pripustil, že sa snažila byť dobrou matkou, myslí si, že pre slávu bola vo veľmi zložitej situácii. Speváčkin druhý syn tiež nie je priemerná osoba - Chaz Bono sa totiž pôvodne narodil ako dievča. Pohlavie zmenil v roku 2009.

Pre ženu

Najčítanejšie