Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Majk Spirit priznal, prečo sa odsťahoval z rodnej Bratislavy! Rozhodla jeho ukrajinská manželka!
Zdielať na

Majk Spirit priznal, prečo sa odsťahoval z rodnej Bratislavy! Rozhodla jeho ukrajinská manželka!

Archívna reportáž

Narodenie dcérky bol pre Majka zásadný moment

Čaru ukrajinskej modelky Marie už pred pár rokmi dočista podľahol spevák Michal Dušička (39) alias Majk Spirit. V roku 2020 sa vzali a zakrátko sa stali rodičmi dnes už trojročnej dcérky. Maria je ale ambiciózna kráska, ktorá žila istú dobu v Dubaji a zdá sa, že to bola ona, ktorá túžila po odsťahovaní sa z Bratislavy. A Majk jej nedokázal povedať nie.

​Aj hrdého rodeného Bratislavčana, ktorého skupina sa dokonca volala podľa petržalskej ulice, kde navštevovali školu - H16 ako Hálova 16, dokázala Maria primäť k tomu, aby sa odsťahoval z rodiska, kde má komplet zázemie. Dá sa len tušiť, že má ako bývalá ukrajinská modelka ambície pokračovať v tejto oblasti aj v Prahe, kam sa prednedávnom presťahovali. Michal ju v tom zjavne podporuje. Aj on verí, že sa mu bude v českej metropole dariť ako raperovi.

Vraj vždy cítil, že to chce skúsiť s kariérou v Prahe. "Teším sa na nové príležitosti a novú inšpiráciu, na nové spolupráce a nové biznisy, nové priateľstvá a nové vibes… naozaj cítim, že to najlepšie iba príde," vymenoval benefity a nové šance, ktoré očakáva od presťahovania do českého hlavného mesta. Po zhruba mesiaci, keď sa už stihol s rodinkou ako tak v novom byte v Prahe zabývať, sa zveril na finále Elite Model Look portálu Super.cz: "Toto je prvá veľká akcia, kam sme vyrazili. Bratislava už bola žene malá." Zrejme ich odteraz čaká veľa podobných akcií. V Prahe sa im veľmi páči, spokojná je najmä Maria, ktorá vždy z tohto veľkomesta s nadšením zverejňovala fotky.

Pozrite si Majkov najnovší klip, kde trošku odhaľuje aj súkromie:

"Zatiaľ mám z Prahy super pocit, máme skvelú lokáciu, kde žijeme, a mám skoro takú dovolenkovú náladu, ako sa mi tu páči. Z víkendov, keď koncertujem, sa vždy teším domov do Prahy na rodinu a na náš nový domov," konštatoval spevák, ale je jasné, že to len dovolenka nie je. "Sme tu na neurčito. Malá tu začne chodiť do škôlky. Nemáme plány, čo bude o päť alebo desať rokov. Moja práca je zatiaľ ukotvená v Česku a na Slovensku, pretože rapujem slovensky a ďalej za hranicami by mi nerozumeli. Aj keď posledných päť rokov sa v angličtine precvičujem, pretože so ženou hovoríme veľa anglicky. Takže vylúčené to úplne nie je, ale myslím, že Praha bude nadlho náš domov. Teda predtým, než pôjdeme do dôchodku v Thajsku," vysvetľoval spokojný raper s istou dávkou humoru. Je ale vysoko pravdepodobné, že si aj tento seniorský sen splní, ako to vo svojom živote zatiaľ vždy robil.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Pre ženu

Najčítanejšie