Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Nezvládla kritiku? Ewa Farna sa predviedla ako ju ľudia nepoznajú!
Zdielať na

Nezvládla kritiku? Ewa Farna sa predviedla ako ju ľudia nepoznajú!

Archívne video

Za sedemnásť rokov, odkedy sa pohybuje speváčka Ewa Farna (30) na hudobnej scéne, si toho užila neúrekom. Spoznala svetlé, ale aj tienisté stránky slávy a často si aj poplakala najmä pre kritiku jej postavy či spôsobu obliekania. Ani nečudo, že má toho občas plné zuby. Málokto je tak silný, aby mu bolo jedno, čo si kto o ňom myslí. Poslednú dobu radšej kritické komentáre na Instagrame maže, čo jej viacerí vyčítajú.

​Pre speváčky, ktoré sa chcú presadiť v šoubiznise, platia zväčša oveľa prísnejšie kritériá na vzhľad ako pre spevákov. Keď Ewa Farna začínala svoju kariéru, bola ešte v puberte a mala dievčensky štíhlu postavu. Ako dospievala, postupne naberala ženské tvary, striedavo aj s kilami navyše. Mnohí jej fanúšikovia, nepochybne všetci úplne dokonalí, to nedokázali prijať, zaplavili ju hejtami a Ewa mala aj psychické problémy. Snažila sa z toho vyspievať v pesničkách s textami, kde si začala z tejto témy robiť žarty. Získala si tým sympatie mnohých dievčat a mladých žien s podobným problémom. Odvtedy sa stala mamou dvoch detí a pribudli jej ďalšie kilá. 

Aj keď sa navonok tvári, že je spokojná, zrejme to také ružové nebude. Je pravda, že nie vždy si na seba dá outfit, ktorý by jej lichotil, ba naopak, zbytočne zvýrazňuje nedostatky, čo jej mnohí sledovatelia na sociálnych sieťach vytýkajú, niekedy aj nevyberane. Ewe už zjavne praskli nervy a začala ich nemilosrdne mazať. Zrejme má už kritiky a primitívnych hejtov dosť.

Pozrite si klip, ktorý vyniesol Ewe kopu hejtu:

Ľudia si to, samozrejme, všimli. "Dopoludnia bola diskusia pestrejšia," komentoval niekto zmazané príspevky a mnohí s ním súhlasili, Ewa totiž doteraz nechávala diskusiám pomerne voľný priebeh. Mimoriadne citlivo reagovala najmä na kritiku jej nového singlu Má to vibe!, ktorý je podľa viacerých príliš "prízemný", na čo ale speváčka nereagovala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93)

Farna sa rozhodla odpovedať všeobecne naraz všetkým. "Tak teraz ma dostali vaše komentáre. Je neuveriteľné, koľko jedu sa v ľuďoch skrýva. A je husté, že dobrovoľne necháte túto evidentne zlú časť seba ako svoj odtlačok na nete. Trochu zenu všetkým nas*atým bytostiam, vaše šťastné prasiatko," začala zostra. "Fakt ma nedesia negatívne komentáre. Je absolútne normálne, keď niečo robíte, že sa to niekomu páčiť bude a iným nie. Ale je konštruktívna kritika a je sprosté vyzvracanie sa niekomu na stenu - ešte o tom, ako sa obliecť, ako vyzerá a podobne. Ale čo, to už je vaša vizitka, nie moja. Nech sa (viac) darí," odkázala s istou dávkou hnevu, čo u nej nie je zvykom. No je to azda najlepší prístup, skutočne "sloboda prejavu" nemá slúžiť na nevyžiadanú verejnú prezentáciu názorov zatrpknutých hejterov.

Pre ženu

Najčítanejšie