Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Poriadne prekvapenie pre Lucku Bílú! Radek s ňou zamieril pred oltár, jej reakcia je neuveriteľná!
Zdielať na

Poriadne prekvapenie pre Lucku Bílú! Radek s ňou zamieril pred oltár, jej reakcia je neuveriteľná!

Lucie je hrdá na úspechy svojho milovaného

Už osem rokov tvoria Lucie Bílá (57) a Radek Filippi (40) nerozlučnú dvojicu. Aj preto sa mnohí zamýšľajú nad tým, prečo sa ešte nezosobášili. Lucka sa ale vydávala už dvakrát a do tretice sa jej veľmi nechce, aby to ich vzťah nepokazilo, ako sa obáva po jej skúsenostiach. Radek mal posledný rok veľké problémy s chrbticou, podstúpil dvakrát po sebe operáciu. Napriek tomu nestrácal zmysel pre humor, rovnako ako Lucka, ktorá sa mu snažila pomáhať ako sa len dalo.

​To, že Lucie Bílá a Radek Filipi sú skvelá dvojka, im nemožno uprieť. Radek pre ňu roky robí roadmanagera a všemožne sa snaží, aby počas vystúpení nemusela nič riešiť. Lucka sa mu za to štedro odvďačuje po všetkých stránkach. Minulý rok sa ale začalo Radkove trápenie s bolesťou chrbtice, jednak z dlhého sedenia v aute a tiež zrejme aj z veľkej záťaže pri silových tréningoch, keď v bench presse získal aj najvyššie svetové ocenenia. Iste chcel ukázať, že dokáže svojím majstrovstvom zabodovať na verejnosti aj sám. Lucia ho o to viac obdivuje.

Hoci Luciu Radek požiadal o ruku s prstienkom už začiatkom roku 2020, svadba sa do roka nekonala, ba ani doteraz. No aktuálne tomu boli priadne blízko. Neodpustil si, aby nevyužil blízkosť obradnej siene na žartík. "Tak láska, sme tu. Tešíš sa?" položil Lucke nečakane otázku vo videu na Instagrame. "Áno, je to tu krásne," súhlasila. "Vidíš tu šipku láska? Tá obradná sieň, to bude fajn, to bude pekné, keď pôjdeš tou uličkou v krásnych šatách, vymeníme si prstienky a prvý novomanželský bozk," provokoval ďalej Filipi.

Lucie sa v jednom momente s Filipim rozišla, no zakrátko to prehodnotila:

​No kým Radek rozjímal, Lucie neváhala, opäť raz ukázala svoj zmysel pre humor a vzala nohy na plecia. "Alebo nie, no, zas zdrhla," dodal, tváriac sa skrúšene, že mu jeho plán na sobáš opäť nevyšiel, čím sa postaral o zábavu pre sledovateľov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

Ani jeden z páru vraj nepotrebuje na potvrdenie pevnosti ich vzťahu sobášny list, ich pevným putom je láska a porozumenie. "Musíte si dobre vybrať. Niekto sa ma pýtal, ako to robíme, že to máme osem rokov takto. A ja vlastne nemusím robiť nič, a nemyslím si, že by sa musel nejako premáhať ani môj partner. Máme sa strašne radi, sme spolu osem rokov, a keď bol teraz v nemocnici, tak sme boli ako deti. Cez Skype sme pozerali na Harryho Pottera a potom šli spať s telefónom v ruke, aby sme boli furt spolu. Takže takí závisláci. Ale milujem ho neskutočne, a ak má naozaj niekto urobil šťastnú, tak je to tento človek," vyznala sa Lucie Bílá nedávno pre Super.cz a dá sa jej veriť aj pri pohľade na ich spoločné fotky či vtipné videá, ako to najnovšie - sobášne.

Pre ženu

Najčítanejšie