Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Dara potvrdila najočakávanejšiu správu! Je šťastím bez seba!
Zdielať na

Dara potvrdila najočakávanejšiu správu! Je šťastím bez seba!

Archívna reportáž

Príliš dlhé mlčanie zahaľovalo ostatné mesiace čakania Dariných fanúšikov na splnenie je sľubu. Ale konečne je to tu! Rozžiarená speváčka s Leošom Marešom po boku prezradila, že je už všetko dohodnuté a dokonca je už známy aj presný termín.

Januárový mega koncert v pražskej O2 Aréne na počesť Darinej päťdesiatky bol skutočne šou, ktorá bude v prítomných ešte dlho rezonovať. Aj Darina eufória z úspechu pokračuje, a hoci tvrdila, že to bude jedinečná a neopakovateľná záležitosť, mega úspech je presvedčil, že si to zopakuje. Leoš Mareš potvrdil, že je muž činu, ktorý Daru k druhému koncertu v O2 Aréne tak trochu dotlačil.

Veľkolepý narodeninový koncert si Dara Rolins veľmi užila a teší sa aj z jeho úspechu u divákov z bleskovo vypredaného hľadiska O2 arény. "Bolo to najkrajšie vyvrcholenie raketovej cesty od nápadu, ktorý nevznikol v mojej, ale v hlave Leoša Mareša. Stalo sa tak na spomienkovom koncerte v O2 aréne na počesť Karla Gotta. Nasadil mi tam chrobáka do hlavy a neprestal ma s tým nápadom bombardovať, kým som nepovedala, že idem do toho. Som šťastná, že som to urobila. Bol to ten najkrajší darček k narodeninám," vyznala sa Dara po koncerte pre Super.cz.

V januári to bola skutočne megašou:

Nebol by to Leoš Mareš, aby nepokúšal Daru opäť, keď videl jej radosť a nadšenie, ako aj dobrú odozvu u návštevníkov koncertu. A podarilo sa. "Áno, mal byť jeden jediný, najväčší koncert a nemal sa nikdy opakovať, ale pretože ste si to vyžiadali, a pretože sa do toho zapojil môj kamarát Leoš, ktorý ma ukecal, tak bude koncert Dara 2. Chcela som, aby ste to počuli odo mňa," odkázala Dara svojim fanúšikom na Instagrame. No potom nastalo dlhé ticho, dokonca sa trúsili reči, že sa s Marešom posekali.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

No zrejme prosto len potrebovali dostatok času na prípravu, keďže teraz konečne dali von očakávanú správu. "Len pred malou chvíľkou skončila bojová porada kvôli mojej plánovanej show DARA2  27. 1. 2024 v O2 Aréne, kde bolo definitívne rozhodnuté. PREDAJ VSTUPENIEK na moju show začne 9.10. v pondelok," napísala Dara k videjku s Leošom po boku všetky dôležité informácie. Keď dala pred rokom do predaja lístky na šou k jej päťdesiatke, vypredali sa bleskurýchlo. Je vysoko pravdepodobné, že ani teraz to nebude inak.

Pre ženu

Najčítanejšie