Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Dojímavé spojenie rozhádaných rodičov! Dcére Slováčka a Patrasovej sa to podarilo!
Zdielať na

Dojímavé spojenie rozhádaných rodičov! Dcére Slováčka a Patrasovej sa to podarilo!

Archívna reportáž

Aničke na psychike nepridal ani 7-ročný milenecký vzťah jej otca s o polovicu mladšou Gelemovou

Sympatická speváčka a herečka Anička Slováčková (28) si získala za roky, odkedy svoje umenie predvádza na pódiach, veľa sympatizantov a fanúšikov. To ju povzbudzuje do ďalšej tvorby a výkonov. Práve teraz vydává album s príznačným názvom Osudová. Zároveň s ním zverejnila aj najnovší videoklip k novému singlu Pokoj (izba), ktorý nakrútila so všetkými jej blízkymi. Okrem priateľov a kolegov muzikantov tam prekvapivo nechýbajú ani členovia jej zvláštnej rodiny.

​Hudobné nadanie majú jednoznačne všetci členovia rodiny Dagmar Patrasovej a Felixa Slováčka - aj ich deti Anička Slováčková a Felix Slováček mladší. Obaja pravidelně vystupujú s Big Bandom Felixe Slováčka, ich otca, ale majú aj vlastné kapely. Anička si ale trúfa aj na herecké úlohy, účinkuje okrem iného v televíznom seriáli Ordinace v růžové zahradě v úlohe zdravotnej sestry. Realizuje sa aj ako moderátorka a v neposlednom rade je aj autorkou mnohých svojich piesní. Dôkazom toho je aj jej najnovší album. Pieseň z neho Pokoj je jej autorským počinom a odhaľuje to, čo je pre ňu veľmi dôležité.

Túto pieseň si vybrala ako kľúčovú a nakrútila k nej aj videoklip, ktorý vychádza zároveň s jej druhým albumom s názvom Osudová. Vyznala sa v nej ako je pre ňu dôležité nájsť v sebe miesto, kde je nám dobre, na ktoré si uchovávame tie najkrajšie spomienky. Upozornila tiež, aká dôležitá je pre každého rodina. A tá jej, hoci jej rodičia svojimi výčinmi už roky ubližujú, preto nemohla vo videoklipe chýbať.

Ukázala sa v ňom s mamou Dagmar Patrasovou (67), otcom Felixom Slováčkom (80), aj s bratom Felixom Slováčkom mladším (39). Nakrúcala ho v spočiatku prázdnej izbe, ktorá sa postupne zapĺňala a zútulňovala obrazmi, kvetinami, darčekmi aj najbližšími vrátane psíka a stala sa jej útočiskom. Klip mal už za pár hodín tisícky zhliadnutí.

Najdojímavejšie na divákov pôsobili okrem sučky Jindřišky práve Aničkiny rodičia, medzi ktorými to v skutočnosti stále vrie. "Rodina je najviac... Nech sú, akí sú... nikto nie je dokonalý," odkázala jej v komentári jedna dojatá sledovateľka. "Je to tak," súhlasila s ňou Anička, ktorá sa v skutočnosti rozhodla vzťah svojich rodičov už nekomentovať. Spokojnosť prejavila na youtube aj iná sledovateľka. "Som rada, že sú na videu s vami obaja rodičia. Jednoducho krása. Ste silná osobnosť," vyzdvihla Aničku, ktorej rodičov nezávidí asi nikto. Ocenili ju aj jej kolegyne Martina Pártlová (44), Marta Jandová (49) či herečka Michaela Kuklová (55). Iste jej aj rodine prajú spokojnosť bez zbytočného napätia a nevraživosti, čo by si azda mal uvedomiť najmä večne provokujúci Felix Slováček.

Pre ženu

Najčítanejšie