Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Zasnúbená?! Speváčka ukázala mega prsteň s diamantom, akurát NIE na ruke!
Zdielať na

Zasnúbená?! Speváčka ukázala mega prsteň s diamantom, akurát NIE na ruke!

Archívna reportáž

Hviezdna speváčka Rihanna (35), pochádzajúca z Barbadosu, je známa svojím výstredným štýlom obliekania aj doplnkami. Aktuálne spôsobila poriadny rozruch prsteňom s veľkým blýskavým kameňom a všetci si začali klásť otázku, či ide o snubný. Malo to len jedinú chybu - nemala ho na ruke...

​Keď si nedávno vyšla Rihanna na nočný výlet do veľkomesta, na prste ľavej nohy sa jej blýskal masívny diamantový prsteň. No ako sa zdá nejde o snubný prsteň, predsa len by asi vyzerala žiadosť o nohu trochu smiešne. Mama ročného synčeka a interpretka hitu "Diamonds" prosto len opäť dokázala, že aj počas druhého tehotenstva je stále nositeľkou trendov. V popise k videu, kde sa pochválila prsteňom, položartom uviedla: "Tichý luxus." Na nohách mala čierne topánky s vysokými podpätkami s jedným pásikom, kde boli vidieť jej prsty nôh aj s prsteňom. Mnohí z jej 8,4 milióna sledovateľov príspevok okamžite zaplavili komentármi k tejto novinke.

Zdá sa, že vyvolala okamžite dopyt po takejto dekorácii nôh. "Rihanna sa pýši prsteňom na nohe, tak som si aj ja šiel kúpiť prsteň na nohu," uviedol v komentároch jeden z obdivovateľov, zatiaľ čo druhý s povzdychom dodal: "Och, byť taký bohatý ako Rihanna." Ďalší fanúšik zas poznamenal, že Rihanna možno práve odštartovala najnovší trend keď "sa v ten deň začala revolúcia prsteňov na nohách". Prsteň v tvare hrušky navrhlo isté losangeleské klenotníctvo, ktoré prostredníctvom Instagramu potvrdilo, že prsteň má celkovo deväť karátov. Zrejme len máloktorý fanúšik si bude môcť dovoliť kúpiť čosi podobné.

Rihanna ohromila na Super Bowle výkonom, no najmä bruškom:

​Rihanna je v poslednej dobe často na titulkách magazínov pre svoj jedinečný tehotenský štýl, keď neustále odhaľuje svoje bruško, nosí mini a nebojí sa ani vysokých podpätkov. Začiatkom tohto mesiaca sa zúčastnila na slávnostnom galavečere Met Gala po boku svojho priateľa A$AP Rockyho a v nádhernej bielej kvetinovej róbe naplno vystavila na obdiv svoje tehotenské bruško.

@rihanna

quiet luxury

♬ original sound - Rihanna

Pár privítal vlani v máji na svete svojho prvého syna RZA Athelstona Mayersa. Počas jej vystúpenia na Super Bowl Halftime Show 12. februára ale prekvapila všetkých, keď oznámila, že čaká druhé dieťa. Vyzerá, že tehotenstvá si užíva a neprestáva byť štýlová za žiadnych okolností.

tiktok/Rihanna

Pre ženu

Najčítanejšie