Počas tehotenstva pribrala Bagárová 22 kíl, tak ako je možné TOTO?!

05.07.2020 12:16 Topstar.sk Hudba

Počas tehotenstva pribrala Bagárová 22 kíl, tak ako je možné TOTO?!

Archívna reportáž
embed kód
Už je to vyše mesiac, čo sa zo speváčky Moniky Bagárovej stala mama. Malá Rumia sa narodila 27. mája a je jasné, že život rodičov obrátila naruby, no v tom najlepšom zmysle. Čokoľvek by totiž vyvádzala, tá obrovská láska to vykompenzuje. A dokonca aj tie mamine kilá navyše sú odpustené.

Drobná Monika Bagárová pribrala počas tehotenstva poriadnych 22 kíl, ako sama priznala. V pôrodnici sa jej pritom podarilo nechať len päť. Nakoľko rodila cisársky rezom, minimálne tri mesiace, ideálne dokonca až šesť, môže zabudnúť na športové aktivity, ktoré by jej inak iste dopomohli urýchliť návrat do predpôrodnej formy.

​Pravdou je, že prvé týždne a mesiace je postava mamy skutočne to posledné, prečo by si ženy mali robiť mindráky. Priviedli na svet človeka, a to je oveľa dôležitejšie, ako nejaký ten faldík navyše.

Vypočujte si jednu z Monikiných pesničiek:

Je ale pochopiteľné, že každá žena sa chce čo najskôr opäť cítiť dobre, byť späť vo svojej koži preto mnohé urýchľujú ako sa dá. Monika síce neprezradila, čo robí, no vyrazila dych už fotkou 2 týždne po pôrode. Po nadváhe ani stopy. "Vyzerať takto po pôrode, tak rodím jak jabloň," okomentovala Monikinu figúru jedna z jej fanúšičiek. "Ako môže mať niekto po pôrode takúto postavu, veľmi ti to svedčí," pridala sa ďalšia a podobných komentárov pribudla ešte kopa.

Za predpokladu, že Monika skutočne necvičí, čo by bolo tak krátko po cisárskom reze naozaj riskantné, je otázka, ako sa jej podarilo tak rýchlo tak rapídne schudnúť. "Neriešim žiadnu špeciálnu stravu. Som rada, že zdravotne je všetko v poriadku, vrátane jazvy, bruško sa mi pekne sťahuje. Váha išla dole sama a pravda je, že ja veľmi neposedím. Som stále v pohybe, buď s Ruminkou, alebo v domácnosti," prezradila svoj recept na chudnutie mama Monika. Ak to takto pôjde ďalej, o chvíľku tromfne aj svoju predpôrodnú formu.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
06:10 DEDIČSTVO
07:35 Panelák
08:55 Simpsonovci III.
05:55 POLICAJTI V AKCII
06:55 POLICAJTI V AKCII
08:10 Prvé oddelenie
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 Požiarnik Sam X.
05:40 Barva kouzel II.: Lehké fantastično
07:25 Diana
09:30 Příšerky pod hladinou