Všetci TRAJA pokope! Jasmina zverejnila fotku rodinky a Rytmus zhrnul to podstatné!

08.11.2019 23:53 Topstar.sk Hudba

Všetci TRAJA pokope! Jasmina zverejnila fotku rodinky a Rytmus zhrnul to podstatné!

Archívna reportáž
embed kód
Rok po zásnubách a stále zamilovaní ako v prvý deň. A dokonca zrejme ešte viac! Jasmina a Patrik Vrbovskí totiž za rok stihli nielen svadbu, ale aj syna, a ten ich lásku nepochybne znásobil.

Fanúšikovia celebritného páru stále čakajú na poriadnu portrétnu fotku malého Sanela. Ten už je na svete štvrtý mesiac, no Jasmina a Rytmus si ho stále nechávajú pre seba.

Jasmina ale z času na čas predsa len svojich verných na Facebooku poteší milou fotkou svojej rodiny.

Rytmus berie otcovstvo mimoriadne vážne:

Spravila to aj teraz, keď na Instagram pridala fotku z kočíkovania lesom. S manželom boli prevetrať svoje bábätko, ktoré si spokojne odfukovalo v super drahom kočíku. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje sve❤️ RODINA #silvercrossastonmartin

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

K fotke nebolo treba dodať viac, ako napísala Jasmina: "Moje sve". V preklade "moje všetko". Jedna z komentujúcich zrejme neoplýva ani elementárnou znalosťou balkánskeho jazyka a tak sa zľahka blamovala komentárom: "Chváli sa kočíkom a nevie písať".

Prekvapivo, Jasmina zareagovala, s vtipom ale z ostra: "Hrozne by som chcela, aby si mala pravdu len kvôli tomu, nech sa tu nestrápniš, ale chybu som nenašla". K Jasmine sa pridali aj ďalšie jej fanúšičky a zmätená autorka kritiky sa už neozvala.

Zato sa ozval z prechádzky aj pán manžel a tiež pridal fotku. Podstatnejší je ale komentár, ktorý k fotke napísal. "Budem sa snažiť z teba vychovať silného čáva, ktorý rád bude zdolávať prekážky a ciele. Už sa teším na tie naše rozhovory. Buď zdravý," povedal raper všetko podstatné o svojej predstave rodičovstva v troch vetách.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Najlepšie svetové videá V.
18:20 Áno, šéfe USA II.
19:30 Profesionáli II.
18:05 Súdna sieň
19:05 Súdna sieň
20:10 Kosti III.
18:10 Viking Vicky
18:25 Ruby z dúhy I.
18:40 Požiarnik Sam X.
16:35 Vášeň mezi řádky
18:35 Přijímačky
20:15 Nic nás nerozdělí