Vyzeráš ako CHLAP! Na Daru sa valí vlna kritiky

10.01.2019 18:58 Topstar.sk Hudba

Vyzeráš ako CHLAP! Na Daru sa valí vlna kritiky

Archívna reportáž
embed kód
Speváčka Dara Rolins si užíva slnečné Bali. Fanúšikov pravidelne zásobuje fotkami z ostrova. Na jednej z nich má poriadne vysekané brucho. A to sa ľuďom akosi nepáči. Pekáč jej dali poriadne vyžrať.

Dara sa na Instagrame pochválila sixpackom, pózuje v čiernej sukni a podprsenke. Fanúšikov tým ale úplne neohromila. Práve naopak.

​Komentáre sú plné nenávisti.

"Ste ešte žena? Roky som vám fandila, ale toto? Nemať tie prsia, vyzeráte ako môj vyšportovaný chlap. Iba žily a svaly. Prečo to robíte?"

"Je to hnusné, toto chlapov určite priťahovať nebude!"

Rolins negatívne komentáre natoľko rozladili, že o niekoľko hodín neskôr pridala vyjadrenie.

"Dobré ráno, aj dnes začínam deň na pláži. A ako inak než v plavkách. Chápem, že ste ma v nich už párkrát videli a je dosť možné, že ešte uvidíte. Na Bali je nás takto oblečených viac. Ďakujem za komenty, pochvaly a kritiku, čo je pre mňa dobré a zdravé," napísala.

View this post on Instagram

Dobré ránko🌅 aj dnes začínam deň na pláži. A jak ináč, než v plavkách👙:)) Chápem, že už ste ma v nich pár krát videli a je dosť možné, že ešte aj pár krát uvidíte🤗 Tu na Bali je náš totiž takto oblečených viac:) 🌴⛱️✌🏼 Ďakujem za komenty, pochvaly aj doporučenia a kritiky čo je pre mňa dobré, zdravé, čo vylepšiť, čo robiť a čo už nerobiť a taak🙃 Chcem len povedať, že sa moje telo behom roka v rámci prostredia a záťaže vyyyrazne mení. Niečo ako keď ste a nieste v tréningu. Tu na Bali sa moje telo VŽDY vyseká, odvodní, "zmenší" 🐒. A verte mi, rozhodne to nieje tým, že by som tu nejedla.(Včera som mala na večeru špagety frutti di mare a panacotu:).V svojom tele sa cítim pohodlne a mám ho rada také, aké je♥️. Môj instagram nieje preretušovaný módny časopis a ak niekomu vadí nedokonalosť, doporučujem odoberať iní druh žien a možno teda tým pádom aj mladších:)). Áno, viem PRESNE koľko mám rokov a nie, nehrám sa na mladšiu, len tak dosť často vyzerám😂💪🏼🥂:)) #cheers #toAllMyBITCHES💋

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

"Môj Instagram nie je preretušovaný módny časopis. Ak niekomu vadí nedokonalosť, doporučujem sledovať iný druh a možno tým pádom aj mladších. Áno, viem PRESNE, koľko mám rokov. Nehrám sa na mladšiu, iba tak často vyzerám," dodala.

Pozrite sa, aké celebrity si ešte okrem Dary užívajú Bali:

Zdroj: Instagram, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:25 Fantastická štvorka
11:30 Kuriér
13:35 Noc v múzeu 2
10:10 Moje meno je Nikto
13:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
15:00 Arthur a Maltazardova pomsta
11:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
12:30 Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
13:40 Fantastické torty
11:20 Fix a Foxi II.
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
11:25 Pozlátko Hollywoodu
13:05 O myšce a medvědovi
14:35 Hrdinové ohně