Lady Gaga ma kopíruje, zlostí sa Madonna

05.12.2018 16:16 Topstar.sk Hudba

Lady Gaga ma kopíruje, zlostí sa Madonna

Archívna reportáž
embed kód
Úspech sa neodpúšťa. A vo svete šoubiznisu už vôbec nie. Madonna sa najnovšie pustila do svojej mladšej kolegyne Lady Gaga, ktorá hviezdi vo filme A Star Is Born po boku Bradleyho Coopera.

Kráľovná popu nevie zniesť to, že kým ona začínala od nuly, kontroverzná Lady Gaga mala ako dcéra majiteľa prestížnej newyorskej reštaurácie prijateľnejšiu štartovaciu čiaru. Dokonca obvinila hviezdu filmu Bradleyho Coopera z plagiátorstva. 

​Tvrdí, že Gaga v rozhovoroch používa ako komplimenty pre Coopera vety, ktoré Madonna povedala už v osemdesiatych rokoch.

"Ak bude v miestnosti sto ľudí a 99 povie, že sa im to páčilo, budem si pamätať len toho jedného, ​​ktorému sa to nepáčilo," vyhlasovala Madonna v časoch svojej najväčšej slávy.

​Túto svoju repliku pritom zverejnila na Instagrame s odkazom na to, že podobnú formuláciu teraz použila Lady Gaga. 

Pozrite si TRAILER filmu, ktorý pravdepodobne získa Oscara:

"V miestnosti môže byť sto ľudí a 99 vám nebude veriť. Ale potrebujete len jedného, ​​ktorý vám verí, a to bol on," povedala Gaga o Bradleym Cooperovi. 

Vojna medzi oboma speváčkami začala pred desiatimi rokmi, kedy sa mladšia z oboch speváčok prvýkrát výrazne presadila v hitparádach. 

O tri roky neskôr prišla s hitom Born This Way a popová kráľovná ihneď poukázala na to, že prekopala jej pieseň Express Yourself z osemdesiatych rokov.

"S Madonnou sa veľmi líšime. Ja hrám na množstvo nástrojov. Skladám si vlastnú hudbu. Trávim hodiny denne v štúdiu. Som producentka. Som autorka textov. To, čo robím ja, je iné, " pustila sa do slávnej kolegyne Gaga pred dvoma rokmi. 

Zdroj: Cosmopolitan, topstar.sk

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
17:25 Najlepšie svetové videá V.
18:25 Áno, šéfe USA III.
19:30 Profesionáli III.
16:50 Presne takto o rok II. PREMIÉRA
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:35 Strážca vesmíru Roger
17:50 Knihy od Stonožky
18:00 Najmenší slon na svete
16:00 Továrna na sny
18:15 Barva pleti
20:15 Domino