Lady Gaga ma kopíruje, zlostí sa Madonna

05.12.2018 16:16 Topstar.sk Hudba

Lady Gaga ma kopíruje, zlostí sa Madonna

Archívna reportáž
embed kód
Úspech sa neodpúšťa. A vo svete šoubiznisu už vôbec nie. Madonna sa najnovšie pustila do svojej mladšej kolegyne Lady Gaga, ktorá hviezdi vo filme A Star Is Born po boku Bradleyho Coopera.

Kráľovná popu nevie zniesť to, že kým ona začínala od nuly, kontroverzná Lady Gaga mala ako dcéra majiteľa prestížnej newyorskej reštaurácie prijateľnejšiu štartovaciu čiaru. Dokonca obvinila hviezdu filmu Bradleyho Coopera z plagiátorstva. 

​Tvrdí, že Gaga v rozhovoroch používa ako komplimenty pre Coopera vety, ktoré Madonna povedala už v osemdesiatych rokoch.

"Ak bude v miestnosti sto ľudí a 99 povie, že sa im to páčilo, budem si pamätať len toho jedného, ​​ktorému sa to nepáčilo," vyhlasovala Madonna v časoch svojej najväčšej slávy.

​Túto svoju repliku pritom zverejnila na Instagrame s odkazom na to, že podobnú formuláciu teraz použila Lady Gaga. 

Pozrite si TRAILER filmu, ktorý pravdepodobne získa Oscara:

"V miestnosti môže byť sto ľudí a 99 vám nebude veriť. Ale potrebujete len jedného, ​​ktorý vám verí, a to bol on," povedala Gaga o Bradleym Cooperovi. 

Vojna medzi oboma speváčkami začala pred desiatimi rokmi, kedy sa mladšia z oboch speváčok prvýkrát výrazne presadila v hitparádach. 

O tri roky neskôr prišla s hitom Born This Way a popová kráľovná ihneď poukázala na to, že prekopala jej pieseň Express Yourself z osemdesiatych rokov.

"S Madonnou sa veľmi líšime. Ja hrám na množstvo nástrojov. Skladám si vlastnú hudbu. Trávim hodiny denne v štúdiu. Som producentka. Som autorka textov. To, čo robím ja, je iné, " pustila sa do slávnej kolegyne Gaga pred dvoma rokmi. 

Zdroj: Cosmopolitan, topstar.sk

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
18:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X.
19:35 Profesionáli II.
20:30 Policajt z Belleville
19:00 Policajti v akcii
20:10 Myšlienky vraha
20:55 Myšlienky vraha
19:00 Kid Lucky
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
18:30 Kluci na povel
20:15 Malá říše
22:10 Plán útěku 2