Desmod vyráža na turné, predstaví najväčšie hity

13.11.2018 17:45 Topstar.sk Hudba

Desmod vyráža na turné, predstaví najväčšie hity

Archívna reportáž
embed kód
Skupina Desmod vyrazí v nedeľu 18. novembra na turné Teatro Set 2018, v rámci ktorého sa do konca roka predstaví v dvanástich mestách po celom Slovensku a v januári zavíta ešte do Trenčína.

Na koncertoch okorenených humorom predvedú v akustických úpravách hity Vyrobená pre mňa, Za tebou, Lavíny či Som na tebe závislý, ale aj skladby Chýbanie, Anjel, Nevrav mi aký som alebo Vŕba z aktuálneho albumu Molekuly zvuku (2017).

"Ide o špeciálne vystúpenia, kde sú naše piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane. Budete ho nenávidieť a zároveň milovať. Veľmi veľa budeme improvizovať, takže priamo na mieste vzniknú nové skeče, prekvapenia a brepty. S kapelou robíme fóriky, vyťahujeme ľudí na pódium a oni s nami hrajú scénky, je to veľmi vtipné," priblížil frontman kapely Mário Kuly Kollár, podľa ktorého budú mať koncerty i vianočný nádych.

"Piesne sme upravili do podoby, ako ich fanúšikovia nepoznajú, koncerty budú mať krásnu vianočnú atmosféru. Tentokrát si nacvičíme aj nejakú vianočnú pesničku a keď bude dobrá nálada, tak si fanúšikovia budú môcť so mnou na pódiu aj zaspievať," prezradil Kuly.

​Desmod už Teatro Set organizuje po štvrtý raz. Tento rok pritom zavítajú i do miest, ktoré s týmto typom turné zatiaľ nikdy nenavštívili.

"Chceme si otestovať, či ideme správnym smerom a či sa naša tvorba ľuďom páči. Preto sa chceme predstaviť aj v inej ako rockovej podobe a aj preto tento rok hráme Teatro Set aj v mestách Veľký Krtíš, Čadca či Rožňava," uzavrel Kuly.

Pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: SITA, topstar.sk

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
05:35 Dovidenia, stará mama! II.
06:10 POLICAJTI V AKCII
07:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 Cesta domů
06:55 Bláznivé námluvy
08:45 Martin a Venuše