Mamičky by mali byť nesmrteľné, tvrdí v deň sviatku Lucie Bílá

Mamičky by mali byť nesmrteľné, tvrdí v deň sviatku Lucie Bílá

VEĽKÁ LOMNICA / Dnešný deň je sviatkom všetkých mamičiek. A existuje mnoho spôsobov ako im vyjadriť lásku a úctu. Aj my máme pre vás jedno špeciálne blahoželanie. Naši tatranskí kolegovia ho nakrútili pod tatranskými štítmi s Luckou Bílou, ktorá je nielen skvelá speváčka, ale aj mama.

Speváčka Lucie Bílá strávila dnešný mamičkovský podvečer vo Veľkej Lomnici. Prišla odspievať charitatívny koncert, ktorý okrem iného venovala aj všetkým mamám. "Podľa mňa by maminky mali byť nesmrteľné, ale bohužiaľ, moja maminka nesmrteľnou nebola," hovorí známa speváčka.

​Ona sama je mamou dnes už dospelého syna Filipa. Deň s ním ale nestrávila, ani spolu netelefonovali, lebo vedel že má veľa práce. Darček príde na rad až zajtra. "On žije vo Francúzsku a zajtra priletí a prežijeme deň spolu. Takže my si ten Deň matiek vynahradíme spolu zajtra," nadšene vysvetľuje Bílá.

Speváčka má vo svojom repertoári veľa emotívnych piesní. A tak sme sa jej opýtali, ak by mala venovať len jednu jedinú všetkým mamám, ktorá by to bola:  "Áno, jednu takú mám. Je to pesnička, ktorú spievam Panne Márii a ďakujem je za syna, ktorého nám priviedla na svet. Pretože, ona dala život jemu a my potom nájdeme svoj život v ňom," vysvetľuje Lucie Bílá.

Podtatranské mamičky a staré mamy si krajšie zakončenie Dňa matiek ani nemohli želať. A pridali ešte aj vlastné vinše. "Že by sme boli zdravé, že by sme si dobre žili," hovorí obyvateľa Lomnice. "Veľa zdravia, šťastia, babkám, mamám, mladým mamám, všetko dobré," hovorí druhá. "V podstate celý ten koncert je pre mňa darček," potvrdila tretia. A Lucka Bílá k tomu dodáva: "Ak maminky všetci dnes poslúchajú, tak je to náš deň, tak si ho poďme poriadne užiť a nechajme sa rozmaznávať tými našimi ratolesťami. A teším sa, že sa niekedy uvidíme a že vás pohladím svojím spevom ja."

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:30 Panelák
06:15 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
05:25 Panelák
06:10 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
05:30 12 darů do života
07:40 Vánoční show
09:15 Ztraceni v lásce