Takto relaxujú známe tváre TV JOJ. Inšpirujte sa!

Takto relaxujú známe tváre TV JOJ. Inšpirujte sa!

BRATISLAVA / Televízia JOJ prináša počas leta na televízne obrazovky novú hudobno-zábavnú šou Všetko, čo mám rád. Moderátori relácie Štefan Skrúcaný a Ondrej Kandráč v nej budú spovedať známe slovenské a české osobnosti a zisťovať, čo majú rady. Túto otázku sme sa pred štartom relácie položili aj moderátorom a redaktorom TV JOJ.

Našich známych tvári sme sa pýtali, aký je ich najobľúbenejší spôsob spoločenskej zábavy alebo kam a s kým si v piatok večer najradšej chodia zresetovať hlavu. 

"Relaxujem hlavne športom. Keď ideme spoločne bežecké preteky alebo triatlon," nezaprel v sebe športovca moderátor Janko Mečiar.

"Dať si pohár vína s manželom, keď dieťa zaspí a pozrieť si seriál," prezradila moderátorka Hana Zavřelová Gallová. V minulosti sa však Hana rada zabávala pri stolných spoločenských hrách. "Robíme súťaže v pečení koláčov a vo varení rôznych jedál. Je to najmä o zábave," prezradila moderátorka Danka Strculová.

​Relax tichom

Nezvyčajnú zábavu, konské dostihy, obľubuje redaktor spravodajstva Peter Petrus. "Je to tiež také, čo prežívame, hecujeme, fandíme, keď je v cieľovej rovinke náš favorit."

Hudobnú alebo humorno-zábavnú improvizáciu milujú aj moderátori novej šou. Nie však v rámci svojho voľna. "Väčšinou robíme zábavu, tak posledné po čom túžime je zábava," prezradil Števo Skrúcaný. Pre moderátora a hudobníka Ondreja Kandráča je najlepším relaxom nečakane ticho.

V práci zabávajú druhých, ale odteraz to bude iné. Naša televízia vytvorila nový originálny zábavný formát, kde sa zabavia aj oni. Ako prezradil Ondrej Kandráč, žiadny playback, všetko naživo.

Zdroj: noviny.sk

TV Program

10:00 Súdna sieň
11:00 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
12:00 NOVINY O 12:00
10:35 DVOJIČKY
11:35 Áno, šéfe USA III.
12:30 NA CHALUPE
10:10 Prvé oddelenie II.
10:50 Nákupné maniačky
12:00 UHÁDNI MÔJ VEK
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti II.
11:20 Arthur a Minimojovia
10:40 Velký draft
12:35 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
14:15 Věčně mladá