Zatiahnuté
Bratislava
Edmund
1.12.2023
Nela Pocisková (23): Tomuto vďačí za úspech
Zdielať na

Nela Pocisková (23): Tomuto vďačí za úspech

Zdroj: ISIFA

Pred každým koncertom vykonáva rituál. Aj vďaka nemu sa Nele Pociskovej darí vždy zožať aplauz. Pre topstar.sk prezradila „postup“, ktorý ju dokáže pred vlastným vystúpením naladiť na tú správnu nôtu.

„Vždy pred koncertným vystúpením si potrebujem spraviť cvičenie. Ide v podstate o taký strečing, alebo niečo podobné. Musím byť pri tom sama. Potrebujem mať svoj kľud,“ hovorí Nela. Po cvičení sa zas hodinu a pol musí rozospievať. „Bez toho by to bolo náročnejšie,“ tvrdí. Keď má tento predkoncertný rituál za sebou, sebavedomo vystúpi na pódium a začne spievať. Ale ešte tesne-tesne pred tým, urobí dokončí poslednú časť svojho „magického rituálu“ . Čo urobí?

„Prežehnám sa,“ odpovedá. A koncert sa až vtedy môže začať. Po jeho skončení už nepraktizuje žiadne cvičenia ani nič podobné. „Nikdy však nemôžem zaspať. Nedarí si mi to, pretože ešte dve alebo aj tri hodiny všetko prehodnocujem. Dokola sa mi to pretáča v hlave,“ smeje sa Nela Pocisková. Keď sa jej už ako tak podarí zaspať, zrazu zazvoní budík. „A takto je to stále dokola. Vstávam o šiestej, spávať chodím o pol noci. Som zvedavá, dokedy to takto budem zvládať? Ale zatiaľ je to OK,“ uzatvára Nela.

Pre ženu

Najčítanejšie