Jasno
-2°
Bratislava
Lívia
20.2.2025
Kriminálnik, ktorý čistil záchody! Britney sa k nemu vrátila a fanúšikovia majú obavy!
Zdielať na

Kriminálnik, ktorý čistil záchody! Britney sa k nemu vrátila a fanúšikovia majú obavy!

Archívna reportáž

Odkedy Britney opäť nadobudla svojprávnosť, budí jej správanie znepokojenie, či to bolo dobré rozhodnutie

Hviezdna speváčka Britney Spears (43) doteraz na mužov veľmi šťastie nemala. Keď sa vlani v máji oficiálne rozviedla so Samom Asgharim (30), zakrátko ju začali spájať s jej zamestnancom na pomocné práce okolo domu Paulom Solizom (37). Už vtedy to jej fanúšikov znepokojilo, no verili, že to bude len krátky flirt. Je to ale zrejme vážnejšie.

​Zatiaľ čo sa dá v prípade Paula Soliza hovoriť o šťastí, keď sa mu napriek kriminálnej minulosti podarilo zamestnať sa u Britney Spears a získať si jej záujem, on terno rozhodne nie je. Britney je ale zjavne zaľúbená, po mesiaci randenia mu kúpila luxusné SUV, v ktorom ju paparazzi odfotili na Valentína, ako sedí spokojne vedľa Soliza. Vzadu sedelo jedno z jeho údajne až deviatich detí. Vlani v októbri vraj podala Solizova manželka Nicole Mancilla po ôsmich rokoch manželstva žiadosť o rozvod. Majú spolu tri deti, no vraj jej na ne neplatí, ani sa veľmi nestará.

Vlani v auguste videli Spears s jeho deťmi na ihrisku neďaleko jej domu. Začiatkom minulého týždňa sa s Paulom a s dvomi z jeho detí mala podľa TMZ zúčastniť výletu na ďalšie ihrisko. V máji minulého roku to už vyzeralo na ich rozchod po tom, čo s ním mala Britney incident v hoteli a privolali tam kvôli nej sanitku. Zdroj tvrdil, že si speváčka uvedomila, že ju Soliz využíva, aby si s ňou užíval luxusný životný štýl a vyťažil čo sa dá. Iný zdroj zas uviedol pre DailyMail, že si "vybrala svoje deti a svoje blaho pred Paulom. Nevychádzali spolu a nesprával sa k nej tak, ako si zaslúži".

Soliz už pred rokom nešetril komplimentmi na adresu Britney:


O pár týždňov ich však spolu opäť videli v reštaurácii v Malibu. Soliz ale nie je len nezodpovedný otec, údajne je aj v podmienke za držanie zbrane, no dopustil sa aj viacerých priestupkov ako je rušenie nočného kľudu či riadenie auta bez dokladov. Spearsovej blízki majú o ňu obavy, no vraj čím viac jej dohovárajú, aby sa od Soliza držala ďalej, tým to má opačný efekt. Na záberoch z Valentína Soliz zastavil svoje auto, v ktorom vedľa neho sedela Britney, aby jej kúpil od pouličného predavača kvety a je jasné, že táto "idylka" pokračuje. Snáď speváčka bude počúvať rozum a nejde o nič viac, ako flirt na vyplnenie času.

Zdielať na

Najčítanejšie