Jasno
15°
Bratislava
Eliška
7.10.2022
Dara Rolins je po tragickej nehode psychicky na dne
Zdielať na
TopStar

Dara Rolins je po tragickej nehode psychicky na dne

"Je to to najhoršie, čo ma v živote doteraz stretlo," povedala speváčka.

"Kedy to zase pôjde, neviem," doplnila. Taktiež zrušila naplánované koncerty a niektoré pracovné plány. "Neprejde sekunda, aby som to stále nemala pred očami. Veľmi si prajem, aby som sa toho strašného zážitku dokázala v živote raz zbaviť. Je to to najhoršie, čo ma v živote doteraz stretlo," dodala.

Dara Rolins po tragédii odletela spolu s dcérou do zahraničia. "Sme v Bulharsku. Celé to bolo naplánované v snahe dostať deti na vzduch a preč zo stresu," vysvetlila pre spravodajský portál iDNES.cz manažérka speváčky Eva Skallová, ktorá ju sprevádza spolu s dcérou Charlottou.

Rozhodnutie opustiť Česko bolo najmä v záujme Rolinsovej dcéry Laury, pre ktorú bolo skrývanie sa pred verejnosťou veľmi náročné. Nie je známe, kedy sa plánuje vrátiť do Česka. Keďže ju polícia z ničoho neobvinila, netrvá ani na jej prítomnosti. Vyšetrovanie stále pokračuje, v súčasnosti hľadajú svedkov, ktorí by do prípadu mohli vniesť jasno.

K čelnej zrážke terénneho auta, ktoré viedla Dara Rolins, s motocyklom došlo v sobotu 10. júla v pražskom Šáreckom údolí. Motocyklista sa údajne v zákrute snažil vyhnúť jame na úzkej ceste.

Niekoľko dní po nehode napísala Dara Rolins vdove po mužovi sústrastný list. "Je mi neskutočne ľúto, čo sa pri nehode stalo a ako nezvratne to zmenilo váš život i život mojej rodiny. Na tomto mieste cítim, že je potrebné vás uistiť, že sa nebudem vyhýbať akejkoľvek zodpovednosti, ktorá z vyšetrovania tejto tragédie vyplynie," napísala v ňom.

Súvisiace články

Najčítanejšie