Jasno
23°
Bratislava
Lýdia
19.8.2022
Takto sa stanete celebritou. Radí Koleník (32) aj Rochnyak (25)
Zdielať na

Takto sa stanete celebritou. Radí Koleník (32) aj Rochnyak (25)

O celebritách, ktoré sa na nás usmievajú z titulných stránok novín, počujeme ich v rádiu alebo vidíme v televízii. No deň čo deň pribúdajú nové takzvané celebrity. Doslova sa s nimi roztrhlo vrece. Takže, ako by vlastne taká celebrita mala vyzerať, alebo kto to v skutočnosti môže byť? Odpovede sme hľadali u známych mužov zo sveta showbiznisu.

Musí niečo dokázať

"Celebrita je akákoľvek známa osoba, to môže byť hocikto. Na Slovensku je trochu pomýlené chápanie celebrity. Keď bude každý na ulici vedieť, kto to je, tak je to celebrita," tvrdí kaderník Pavel Rochnyak.

"Ja nesledujem ten celebritný rebríček. Mala by byť okrasou, áno, ale ja sa pozerám na celebritu ako na človeka, ktorý by mal niečo vedieť a dokázať," povedal herec Ján Koleník. Ak ste si mysleli, že celebritný kaderník, celebrita sama o sebe, má o celebrite jasnú predstavu, sklameme vás. On si pod slovom celebrita predstavuje reálnu ženu. "Mohla by vyzerať, ako Monika Beňová, tá je vždy, oblečená, nalíčená," pekne upravená hovorí Rochnyak.

Koleník má jasno, Vášáryová

Janko Koleník svoju celebritu vybral z hereckej brandže. A musíme uznať, že vybral dobre. "Pre mňa sú na prvom mieste celebrity herečky, doktorky, ženy, ktoré niečo dokázali, a určite Milka Vášáryová, ktorá sa venovala v živote zmysluplnej činnosti," dodáva herec.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

ISIFA

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie