Okolo Davida Beckhama sa motá TÁTO modelka, Victoria zúri

03.11.2017 14:29 Topstar.sk Šport

Okolo Davida Beckhama sa motá TÁTO modelka, Victoria zúri

Archívne video
embed kód
Manželstvo Davida a Victorie Beckham patria medzi najstabilnejšie v šoubiznise. Uznávaná módna návrhárka a niekdajšia členka populárnej dievčenskej skupiny Spice Girls si na dobrej povesti mimoriadne zakladá, a tak ňou poriadne otriasli správy ohľadom modelky a známej dídžejky, ktorá sa motá okolo jej milovaného muža.

Lady Mary Charteris, to je meno ženy, ktorá má údajne v hľadáčiku jedného z najsexi mužov planéty. Tridsaťročná kráska sa spoznala s Beckhamovcami na letnom hudobnom festivale v Glastonbury. Victoria si s ňou dokonca strihla jedno selfie. 

Jedna známa Beckhamovcov tvrdí, že Victoria ju už ale nemôže ani cítiť. Zahraničné médiá totiž píšu o tom, ako jej milovaný mužík trávi až priveľa času s mladou blondínkou, zatiaľ čo jeho manželka organizuje jednu prehliadku za druhou. 

https://www.instagram.com/p/BaZyE0YjSVu/?tagged=ladymarycharteris

Modelka, ktorá je známa svojím bujarým nočným životom, sa objavila po boku Davida v niekoľkých nočných kluboch a dokonca aj v jednej reštaurácii, kde boli iba sami dvaja. 

"David miluje divokú spoločnosť, ktorú v Londýne spoznal prostredníctvom Dava Gardnera a režiséra Guya Ritchieho. A je veľkým hudobným fanúšikom, takže žiaden div, že si tak dobre rozumie s Lady Mary," povedal Davidov kamarát. Tá je členkou kapely The Big Pink, ktorej spevákom je Marin manžel Robbie Furze.

​V médiách sa ale šepká, že svadobnú noc v roku 2012 strávili v trojici s topmodelkou Carou Delevingne.

Zdroj: The Sun, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Kutyil s.r.o.
10:20 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
11:30 JAG III.
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
12:25 Oskar v balóne
12:45 Medzi nami zvieratkami
12:50 Rybičky Flip a Flap
11:40 Pozlátko Hollywoodu
13:15 Zkratky ke štěstí
15:05 Moje krásná učitelka