Oblačno
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Žiadne zlepšenie vzťahu! Soukupovi praskli nervy, Agáte ukázal prostredník!
Zdielať na

Žiadne zlepšenie vzťahu! Soukupovi praskli nervy, Agáte ukázal prostredník!

Archívna reportáž

Po zmierlivom vyjadrení Jaromíra Soukupa (54) o matke ich spoločnej sedemmesačnej dcérky Rozárky, Agáte Hanychovej (38) sa zdalo, že medzi nimi napätie poľavilo. Ako bolo ale vidieť aktuálne pri jeho preberaní Rozárky, celkom to tak nebude. Agáta vie byť riadne štipľavá, keď chce a ani ostrieľaný Jaromír to zjavne nezvláda bez negatívnych emócií.

​Ako matka zrejme Agáta Hanychová zrejme len ťažko znáša ako často je bez Rozárky. Súd však Soukupovi po jeho podaní žiadosti o striedavú starostlivosť v rámci dočasného rozhodnutia vyhovel. Dá sa len domýšľať, aký veľký hnev to vyvoláva u Agáty a expartnerovi vie iste dobre osladiť chvíle, keď si príde po dcérku a dochádza pritom aj k ich názorovým stretom.

Zrejme neveľmi priateľsky prebehlo aj ostatné odovzdávanie Rozárky, keď sa inak navonok distingvovaný Soukup uchýlil až k vulgárnemu gestu a Agáte ukázal vztýčený prostredník, ako vidno na TEJTO fotke. Agáta mu už po rozchode zakázala prístup do jej domu, a tak sa to divadlo odohráva priamo pred zrakom verejnosti. Ktovie na akú tému sa spolu bavili, keď bolo badať, že sa Soukup začal rozčuľovať až do sčervenania a nedokázal sa ovládnuť.

Zdalo sa, že sa Agáta dočkala dokonalej rodinky, žiaľ, je to presne naopak:

​Akoby to celkom poprelo to, čo nedávno tvrdil v rozhovore pre Sedmičku. "Vychádzame spolu slušne. Sme dospelí ľudia a rodičia, podľa toho sa správame. Stojím o vzťah s Rozárkinou mamičkou, pretože nezhody rodičov by sa nemali prenášať na dieťa," prehlásil s rozvahou o zakopanej sekere. "Agáta je matka môjho dieťaťa a nikto nikdy odo mňa o nej nepočuje nič zlé," tvrdil. Nuž, navonok to tak možno je, ale keď sú zoči-voči, evidentne o idylke nemôže byť ani reči.

Pre ženu

Najčítanejšie