Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Po rozchode dcéry s dedičom stripklubu Žilková šokuje! TOTO bývalým zaľúbencom odkázala!
Zdielať na

Po rozchode dcéry s dedičom stripklubu Žilková šokuje! TOTO bývalým zaľúbencom odkázala!

Zdroj: instagram/VŽ

Po nedávnom priznaní Korduly Stropnickej (18), že sa rozišla s Damianom Drahokoupilom (19), s ktorým tvorili pár vyše roka, sa začali o mladíkovi šíriť všelijaké reči. Kordulina mama Veronika Žilková (62) je z toho znechutená, ich vzťahu dlho fandila, ba Damianovi dovolila u nich aj bývať. Obidvaja citlivo vnímali rozchod rodičov, čo ich veľmi zblížilo. Hoci napokon ich vzťah nevydržal, Veronika sa k rozchodu postavila až prekvapivo férovo.

​V rodine Veroniky Žilkovej sa so súkromným životom veľmi netaja. Viacerí jej členovia sa radi verejne podelia o tom, čo sa u nich deje, ba Agáta Hanychová si vďaka tomu získala status influencerky, čo jej prinieslo celkom slušné zárobky. Najmladšia z detí herečky, Kordula, dovŕšila v septembri osemnásť rokov, ale javí sa byť skôr introvertka. Hoci sa ukázala zopárkrát aj verejne s jej prvou láskou, Damianom, ich súkromie nerozoberala, ani sa spoločnými fotkami neprezentovala na sociálnej sieti. O to viac ale prezradila jej mama.

"Nasťahoval sa k nám vlani v auguste, takže ja mám ďalšie dieťa. Obaja sú deti z rozvedených manželstiev, takže si myslím, že je hrozne fajn, že sa stretli, pretože rozvody deťom ubližujú v akomkoľvek veku. Dovolila som to, pretože spolu majú taký krásny milenecko-súrodenecký vzťah," zverila sa Žilková v lete pre eXtra.cz. "Dúfam, že to dospievanie spolu prežijú v dobrom," dodala sympatické prianie. O pár týždňov ale ich vzťah skončil a hneď nato sa ozvali rôzne "nemenované zdroje" s rečami, čo je Damian za kvietok, aj že je synom kontroverzného majiteľa nočných klubov, ktorý dokonca sedel za kupliarstvo. 

Vypočujte si najnovší rozhovor so Žilkovou, kde všeličo prezradila aj zo súkromia:

Na verejnosť sa dokonca dostali dohady, že Damian chce otcov stripklub viesť a mal prestavu aj o pozícii pre Kordulu. Tiež sa hovorilo, že len žúroval a nič nerobil, čo bol kameň sváru vo vzťahu s Kordulou. Prekvapivo, Veronika na chlapca nepovedala v negatívnom ducho ani pol slova a dcéru aj Damiana podporila odkazom na Instagrame: "Je strašné, že opäť informátor, udavač a práskač, ktorý to zadarmo nerobí, môže ublížiť dvom ľuďom a ich rodinám. To bol asi účel jeho informovania. Ťažko sa žije, keď vás a vašich blízkych môže účelovo pošpiniť kdokoľvek. Kordulka a Damian, ospravedlňujem sa za hnusný svet dospelých, ktorí si z vašej ukončenej prvej lásky urobili hnusný kšeft. Ďakujem vám za krásny spoločný rok života." Je celkom jasné, že Veroniku už život poučil a aj v ťažkej situácii dokáže ostať nad vecou a empatická. 

Agáta prezradí všeličo pri varení, jej mama pri cvičení:

Pre ženu

Najčítanejšie