Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Agáta nebojuje o dieťa len so Soukupom! Nečakanú ranu jej zasadil aj Prachař!
Zdielať na

Agáta nebojuje o dieťa len so Soukupom! Nečakanú ranu jej zasadil aj Prachař!

Archívna reportáž

Ako je známe, influencerka Agáta Hanychová (38) dopriala každému z jej troch detí vlastného otecka. V jej prípade má ale aj trojnásobné problémy so zosúladením predstáv o starostlivosti a výchove v rámci ich striedavej starostlivosti o potomka. Momentálne zvádza najväčší boj o dcérku Rozárku s Jaromírom Soukupom (54), no do toho ale prišla rana aj zo strany Jakuba Prachařa (40).

​Materinská eufória po narodení tretieho dieťaťa Agáty Hanychovej, sedemmesačnej Rozárky, začala rýchlo opadať, keď cítila napätie zo strany jej otecka Jaromíra Soukupa. Ten mal veľké problémy s jeho mediálnou spoločnosťou a zrejme sa v strese vŕšil, žiaľ, aj na najbližších. Agáta prestala po dvoch mesiacoch dojčiť a začala opäť fajčiť. Kríza vyvrcholila prudkou hádkou ešte v Marbelle a rozchodom. Malú Rozárku potom zakázala Soukupovi navštevovať, a tak si to vymohol súdne dočasným rozhodnutím. Zároveň ju Agáte zakázal kvôli jej bezpečiu ukazovať na fotkách a videách na Instagrame.

Pre známu influencerku je to ale veľká rana pod pás. Už roky zdieľa s jej sledovateľkami svoje súkromie, do ktorého sú prirodzene začlenené aj jej deti. Navyše si nedávno zriadila na Instagrame nový profil s názvom Agáta Family, v ktorom ukazuje ako trávi s deťmi voľné chvíle doma či na výletoch. Toto, v súvislosti s rozruchom okolo Agáty a jej bývalého aj súčasného vzťahu, bolo zrejme tŕňom v oku oteckovi malej Mii (5), populárnemu hercovi, muzikantovi a moderátorovi Jakubovi Prachařovi (40), a Agátu prekvapil zákazom zdieľať na Instagrame zábery s Miou.

Jakub má zatiaľ len Miu, nepochybne ale pribudne aj druhé dieťa s jeho láskou, herečkou Sárou Sandevou:

​Hanychová sa vyžalovala v živom vysielaní na Instagrame, že má toho veľa a nestíha, keď sa jej "holčičky" pýtali či bude aj naďalej pridávať príspevky na profil Agáta Family. Ubezpečila ich, že bude, ale spomenula nový problém. "Ešte do toho sa otecko číslo dva tiež pomiatol a nesmiem dávať Miu na Instagram. Nekomentujem tu pána, ktorý nonstop pracuje. Namiesto toho, aby s ňou bol, tak je s ňou opatrovateľka. Je to prosto d*bil, to som nepovedala toto slovo. Tak tam Mia teraz nemôže byť," zverila sa s novinkou, ktorá ju iste nepotešila. No tento postoj nie je u Prachařa nový, ešte počas vzťahu s Agátou bol tiež proti, aby Miu ukazovala, vtedy sa rozhodla to začať ignorovať až potom, čo sa rozišli. Je otázka, ako obíde predstavy jej ex teraz, obvykle sa totiž vie vynájsť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Agata Hanychova (@agatahanychova)

Pre ženu

Najčítanejšie