Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Soukup poriadne šokoval vyjadrením na adresu Agáty! TOTO už asi nikto nečakal!
Zdielať na

Soukup poriadne šokoval vyjadrením na adresu Agáty! TOTO už asi nikto nečakal!

Archívna reportáž

Po búrlivých reakciách od rozchodu Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychovej (38) z oboch strán, sa situácia zrejme začína upokojovať. Gesto na zmierenie preukázal ako prvý tentokrát mediálny boss. Je však pravdou, že sa o matke ich len v apríli narodenej dcérky Rozárky nikdy nevyjadroval príliš ostro, ako to inak obvykle vie na adresu kohokoľvek.

​Skoro až dojemne znie vyjadrovanie Jaromíra Soukupa o láske k dcérke Rozárke, ktorá prišla na svet v apríli, krátko pred narodeninami jej matky Agáty Hanychovej. Všetko vtedy vyzeralo ako zaliate slnkom v čerstvo vytvorenej rodinke, otecko bol dokonca aj pri pôrode a mama sľubovala pri odchode z pôrodnice, že sa tam iste ešte vráti rodiť. Nad hlavami šťastných rodičov sa však už tvorili mraky kvôli starostiam o Jaromírove zadĺžené mediálne impérium.

Po čase naberala Soukupova nervozita zo stresov takú intenzitu, že sa nedokázal odosobniť ani doma pri Agáte a ich dcérke, až to vyvrcholilo hádkami počas ich letného pobytu v Marbelle a následne aj búrlivým rozchodom. Ako prvá to prezradila Agáta, ale hoci sa vtedy ešte vyjadrila o Jaromírovi pekne, neskôr pritvrdila a Jaromíra prinútila reagovať. Zakrátko začali zvádzať boj o dcérku na súde, pričom Soukup zatiaľ navrch a bábo má polovicu mesiaca u seba, a Agáta zúri. Neraz už vypustila aj poriadne jedovaté vyjadrenia na jeho adresu.

Rozárka je pre oboch rodičov najdôležítejšia:

No napriek všetkému mediálny magnát prekvapil svojím zmierlivým vyjadrením pre Sedmičku: "Agáta je matka môjho dieťaťa a nikto nikdy odo mňa o nej nepočuje nič zlé." Zdá sa, že po bojoch prichádza k ich zmiereniu, aspoň tak sa to javí z jeho slov. "Vychádzame spolu slušne. Sme dospelí ľudia a rodičia, podľa toho sa správame. Stojím o vzťah s Rozárkinou mamičkou, pretože nezhody rodičov by sa nemali prenášať na dieťa," prehlásil múdro, otázne je, či to nie sú len slová. Striedavú starostlivosť zatiaľ vraj zvláda, neuvažuje o jej opatrovateľke, možno neskôr. "Teraz si vážim každú sekundu, keď môžem byť s dcérou, vyslovene si ju užívam," zveril sa s jeho otcovskou láskou. Len škoda, že sa spamätal tak neskoro, azda mohol mať kompletnú šťastnú rodinu, ak by sa nenechal zlomiť starosťami v práci.

Pre ženu

Najčítanejšie