Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Kritizujú ma len zúfalci, tvrdí Lela! Stále sa ponúka za 200eur, Vémola ju vraj podporuje!
Zdielať na

Kritizujú ma len zúfalci, tvrdí Lela! Stále sa ponúka za 200eur, Vémola ju vraj podporuje!

Zdroj: Instagram/LC

Pre tých, ktorí obdivujú influencerku Lelu Vémolu (34) je jej nová iniciatíva zdá byť skvelou šancou, ako ju spoznať osobne. Iba nedávno oznámila, že organizuje stretnutia s názvom Lela Brunch. Inšpirovala sa celebritami zo zahraničia, kde je to celkom bežná forma ich stretnutí s fanúšikmi, ktorí si za to ale musia zaplatiť. Lela ponúka pritom aj služby jej tímu zloženého z vizážistky, kaderníčky, špecialistky na riasy a obočie a fotografa. Nebude chýbať dobré jedlo a pitie.

​Investícia do svojho tela sa Lele Vémole, za slobodna Ceterovej, vyplatila. Už pred dvadsiatkou začala s plastikami, prvé boli prsia, ktoré si nechala radikálne zväčšiť. Nasledovali úpravy tváre, hlavne nosa, pier či lícnych kostí, a dala si zväčšiť aj zadok. Používa výrazný mejkap a rada si oblieka výstredné outfity. Podarilo sa jej zaujať zápasníka MMA Karlosa Vémolu, s ktorým má už dve deti a dokonca sa stihli aj vziať. Obdivujú ju však aj mnohé ženy, ktoré by sa jej azda chceli aj podobať, a na Instagrame má už vyše 360 tisíc sledovateľov.

Pre všetkých pripravila prekvapenie v podobe príležitosti stráviť s ňou a jej tímom 3 a pol hodiny na brunchi a spoznať ju osobne. Zaplatia si za to 4990 korún, teda 200 eur. "Môžete sa tešiť na úžasné jedlo a drinky počas celej akcie so mnou a nielen to. Konečne budete mať možnosť ma spoznať bez zábran. Bude sa vám venovať každý člen z môjho tímu a zodpovie vám na všetky otázky. Už sa veľmi teším, ako si to spolu užijeme," pozýva na svojom instagramovom profile s tým, že prvý brunch sa uskutočni začiatkom decembra v Prahe.

Lela spred 8 rokov vyzerala inak, ale ozaj ťažko sa verí tomu, že mala v tomto videu len 26 rokov:

"Bol to priamo môj nápad. Viem, že podobné akcie robia zahraničné celebrity a influenceri a je o to veľký záujem. Mne často píše veľa ľudí. Chcú sa stretnúť, prosia o radu, napríklad ohľadne vzťahov či plastických operácií," vysvetľovala pre Expres.cz, prečo chce dať možnosť ľuďom na osobné stretnutia, ale priznala, že sa na ňu valí aj kopa hejtu. "Kritiku som zaznamenala. Tá konštruktívna kritika k tomu, samozrejme, patrí. Môj názor ale je, že ma kritizují hlavne tí neúspešní ľudia, ktorým sa stále niečo nepáči a sami nič nespravili," odkazuje hejterom.

Podstatné je, že doma má podporu. "Karlos ma podporuje. Vie, že som podnikavá žena. Na decembrovom brunchi sa nepredstaví, ale zvažovala som, že by som na ďalšie akcie prizvala nejakých špeciálnych hostí a možno by časom mohol byť jedným z nich," prezradila, že nepôjde o jednorazovku. Ostáva si len počkať, aký bude o jej spoločnosť záujem.

Vzťah Vémolovcov sa dostal až do pesničky českej hviezdy Pokáča:

Pre ženu

Najčítanejšie