Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Langmajer a Gondíková sú dokonalý pár, no TOTO je dôvod, prečo spolu nemali bábo!
Zdielať na

Langmajer a Gondíková sú dokonalý pár, no TOTO je dôvod, prečo spolu nemali bábo!

Archívna reportáž

Vzťah hereckého páru Adély Gondíkovej (50) a Jiřího Langmajera (57) sa dá považovať za jeden z najharmonickejších v českom šoubiznise. Stretli sa už ako zrelí ľudia a s trochou nadsadenia sa dá povedať, že ich spojila láska k pivu, pri ktorom si dobre podebatovali. Zistili, že si dobre rozumejú a zároveň preskočila aj iskra. Dali sa dokopy a po čase prišlo dokonca aj k sobášu. Spoločného potomka už ale neriešili, hoci ešte azda vtedy mohli.

​Otázka, prečo nejaký pár nemá deti, je jedna z najnevhodnešjích a najnecitlivejších vôbec a ideálne by bolo ju vôbec neklásť. No Adela Gondíková bez problémov pre iGlanc.cz odpovedala. "Myslím, že by bolo hrozne rozmaznané, že je dobre, že ho nemáme. Dopadlo by to zle. Ale takto sme nad tým nepremýšľali. Najprv sme plnili sen našej dcéry a nepremýšľali sme nad tým, že by to pre nás mala byť taká náhradka. Ale tu je aspoň vidieť, ako by to zle dopadlo," odpovedala so smiechom, prečo k jej dcére z predchádzajúceho vzťahu nepridali aj vlastné dieťa a nahradili toto miesto psom.

Adelina dcéra Nela sa už osamostatnila, a tak sa s Jirkom pred vyše tromi rokmi rozhodli, že si zadovážia do ich domu havkáča. "Dali sme na doporučenie Jany Paulovej, ktorá už tých retríverov mala veľa. Maybe sme si priviezli z Kráľovských terás. Jana mi radila, nech si vyberieme šteňa, ktoré je najlenivejšie, ktoré tam len leží a o nikoho sa nezaujíma, to bude najpokojnejšie," začala herečka s príbehom, ako vyberali psa.

Adela a Jiří sa našli, majú mnoho spoločných záujmov, napríklad aj turistiku:

"Domov sme si ale priviezli neuveriteľné šidlo. Všetci nám hovorili, že do dvoch rokov sa upokojí. Má 3,5 a zatiaľ sa neupokojila. Ale je to najväčšie zlato. Vždy hovorím Jirkovi, že nás vôbec neposlúcha a on mi odpovie, že je s ňou aspoň pr*el," porozprávala so smiechom o svojich skúsenostiach s ich psom a dovysvetlila, prečo je napokon dobre, že nemali vlastné dieťa - asi by bolo podobne rozmaznané ako ich pes.

"Jirka sa s Maybe veľa rozpráva a je to aj on, kto s ňou chodí na dlhé prechádzky," priznala už pred časom Adela. Spomenula aj vtipnú príhodu, keď Maybe vzala Jiřímu pivo. "Sme jednoducho rovnakí, máme aj spoločné chute. Pivečko je jednoducho v našej rodine u všetkých na prvom mieste," komentoval to vtedy pobavený Langmajer. Zdá sa, že tomuto páru dieťa ku šťastiu skutočne nechýbalo. Napokon, k Adelinej dcére môžu do rodiny rátať aj Jiřího dve dcéry z prvého manželstva a tak tvoria skutočne veľkú rodinu.

Pre ženu

Najčítanejšie