Zatiahnuté
-2°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Šialené tvrdenie! Hviezdneho Willa Smitha vraj prichytil pri intímnom styku s kolegom!
Zdielať na

Šialené tvrdenie! Hviezdneho Willa Smitha vraj prichytil pri intímnom styku s kolegom!

Archívna reportáž

Od vlaňajška, keď dal hollywoodsky herec Will Smith (55) hercovi Chrisovi Rockovi na udeľovaní Oscarov v priamom prenose facku, sa okolo neho všetko rúti. Aj keď sa neskôr ospravedlnil, dostal od Akadémie zákaz vstupu na toto alebo na akékoľvek iné ňou organizované podujatia na nasledujúcich desať rokov. No akoby to nestačilo, nedávno jeho manželka Jada Pinkett-Smith (52) prezradila, že žijú oddelene už sedem rokov a hoci si za túto "podpásovku" zlízla od ľudí poriadne hejty, Will sa tiež dočkal výsmechu ako manžel bez rešpektu. A najnovšie jeho bývalý asistent šokoval, že ho prichytil v poriadne intímnej chvíli s kolegom.

​Keď pred dvomi rokmi vyšli memoáre Willa Smitha Me/Ja tvrdil, že bol veľmi otvorený, ale ako sa ukazuje, celkom to tak nebolo. Síce priznal, že majú s manželkou pomerne otvorené manželstvo, no jeho žena Jada nedávno šokovala, keď prezradila, že v skutočnosti spolu nežijú už sedem rokov. Vzápätí prišlo ešte šokujúcejšie vyhlásenie jeho bývalého asistenta a kamaráta Brother Bilal v pondelok v rozhovore podcastu Unwine With Tasha K. 

Tvrdil, že Smith svoju manželku Jade sexuálne nepriťahoval, pretože jeho pohlavný orgán je údajne veľký ako "malíček na nohe". Mal si to vraj mal kompenzovať sexom s kamarátom, hercom Duanom Martinom. Bilal uviedol, že keď raz hľadal Smitha v štúdiu, našiel ho nakoniec v Martinovej šatni, kde sa vraj oddávali intímnostiam.

Oscarovský škandál Willovu kariéru neukončil, no už čelí ďalším:

"Otvorím dvere a vidím Duana, ako má análny sex s Willom," šokoval hneď skraja a pridal aj detaily. "Bol tam gauč, Will bol cez neho zohnutý. Duan stál a nakladal mu. Bol som z toho jeleň a potom som si konečne povedal: 'Ou, do pekla'," farbisto a veľmi netaktne, ba priam hulvátsky a podrazácky voči bývalému šéfovi, opísal situáciu v šatni.

Duan Martin, ktorý bol v rokoch 1996 až 2020 ženatý s herečkou Tishou Campbell, sa od zverejnenia rozhovoru s Bilalom k tomu nevyjadril. Smithov hovorca ale všetko hneď poprel. "Tento príbeh je úplne vymyslený a tvrdenie je jednoznačne nepravdivé," povedali pre TMZ . Držiteľ Oscara Smith je vraj podľa TMZ rozhorčený natoľko, že "zvažuje podniknutie právnych krokov" v súvislosti s týmto ohováraním. A treba dodať, že nech by bola pravda kdekoľvek, je chrapúnske to verejne vyzradiť.

Willov údajný milenec s jeho manželkou:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @duane_martin

Pre ženu

Najčítanejšie