Zatiahnuté
-2°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Kruh sa uzavrel, posledné rozlúčky zverejnili Rachel, Phoebe aj Ross ! Bez sĺz to nejde...
Zdielať na

Kruh sa uzavrel, posledné rozlúčky zverejnili Rachel, Phoebe aj Ross ! Bez sĺz to nejde...

Archívna reportáž

Necelé tri týždne po nečakanom, príliš skorom odchode Matthewa Perry ho na večnosť, našli jeho kolegovia zo seriálu Priatelia silu vyjadriť sa k tejto tragédii verejne. No sociálnej sieti zverejnil ako prvý svoje vyznanie Matt LeBlanc, Perryho seriálový spolubývajúci Joey. Ako druhá sa vyjadrila jeho seriálová manželka Monica, teda Courteney Cox. O deň neskôr sa pridali zvyšní traja.

​V stredu večer sa ako tretia v poradí vyznala bláznivá Phoebe, teda Lisa Kudrow.  Spomenula na moment, ako sa rozhodlo o nakrúcaní seriálu a ako bol Matt stmeľovací prvok medzi šesticou vybraných hercov. "Navrhol si, aby sme si zahrali poker, a postaral si sa o to, aby to bola zábava, keď sme sa spočiatku zbližovali. Ďakujem ti za to. Ďakujem ti za to, že som sa na niečom, čo si povedal, tak veľmi smiala, až ma boleli svaly a po tvári mi tiekli slzy KAŽDÝ DEŇ. Ďakujem ti za tvoje otvorené srdce v šesťstrannom vzťahu, ktorý si vyžadoval kompromisy. A veľa "rozprávania". Ďakujem ti za to, že si sa objavil v práci, keď ti nebolo dobre, a potom si bol úplne skvelý. Ďakujem ti za najlepších 10 rokov, aké človek môže mať. Ďakujem, že si mi dôveroval. Ďakujem ti za všetko, čo som sa vďaka tomu, že som ťa poznala, naučila o MILOSTI a LÁSKE. Ďakujem ti za čas, ktorý som s tebou mohol prežiť, Matthew," vypísala v krásnom vyznaní.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lisa Kudrow (@lisakudrow)

Azda najviac čakali ľudia na vyjadrenie Jennifer Aniston, ktorú údajne skon Perryho veľmi vzal. Až tak, že sa uzavrela do seba a s nikým nekomunikovala. V jej slovách cítiť hlbokú bolesť, no aj hlbokú lásku. "Ó, človeče, toto sa zarezalo hlboko... Rozlúčka s naším Mattym bola šialenou vlnou emócií, akú som ešte nikdy nezažila. Všetci niekedy v živote zažijeme stratu. Stratu života alebo lásky. Schopnosť skutočne vynúť v tomto smútku vám umožní precítiť chvíle radosti a vďačnosti za to, že ste niekoho tak hlboko milovali. A my sme ho hlboko milovali. Bol súčasťou našej DNA. Vždy nás bolo šesť. Bola to vyvolená rodina, ktorá navždy zmenila smer toho, kým sme a aká bude naša cesta. Matty totiž vedel, že rád rozosmieva ľudí. Ako sám povedal, ak nepočul "smiech", myslel si, že zomrie. Jeho život od toho doslova závisel. A človeče, práve to sa mu darilo. Rozosmial nás všetkých. A to poriadne. V posledných týždňoch som si prezerala naše vzájomné textové správy. Smiala som sa a plakala a potom sa opäť smiala. Budem si ich uchovávať naveky. Našla som jednu esemesku, ktorú mi jedného dňa z ničoho nič poslal. Hovorí o všetkom." V tej správe píše Matt Jennifer, že mal skvelý deň vďaka tomu, že sa mu podarilo ju rozosmiať. Aniston v rozlúčke vyjadrila presvedčenie, že Perry je "teraz úplne v pokoji a mimo akejkoľvek bolesti".

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Ako posledný našiel vhodné slová na tú najťažšiu rozlúčku David Schwimmer, teda seriálový Ross. "Matty, ďakujem ti za desať neuveriteľných rokov smiechu a tvorivosti. Nikdy nezabudnem na tvoje dokonalé načasovanie a podanie vtipu. Dokázal si zobrať hotový dialóg a ohýbať ho podľa svojej vôle, čím si vytvoril niečo tak originálne a nečakane vtipné, že to stále udivuje. A mal si srdce. Bolo štedré a podelil si sa oň s nami, takže sme mohli vytvoriť rodinu zo šiestich neznámych ľudí," napísal kamarátovi s dojímavou predstavou Matta v nebi.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa David Schwimmer (@_schwim_)

Pre ženu

Najčítanejšie