Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Prelomili mlčanie a láme to srdce! Seriáloví Joey a Monica sa vyjadrili ku skonu Perryho!
Zdielať na

Prelomili mlčanie a láme to srdce! Seriáloví Joey a Monica sa vyjadrili ku skonu Perryho!

Archívna reportáž

Budú to už tri týždne, čo svet obletela smutná a šokujúca správa o skone zbožňovaného Chandlera z Priateľov, herca Matthewa Perryho. Tretieho novembra sa s ním najbližší rozlúčili navždy, na smútočnom obrade nechýbala ani pätica seriálových priateľov. Ani jeden z nich nezverejnil na sociálnej sieti k tragickej udalosti ani písmenko, až doteraz.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Matt LeBlanc (@mleblanc)

Ako prvý venoval príspevok na Instagrame svojmu dobrému kamarátovi Matt LeBlanc aliac Joey Tribbiani, ktorý si bol s Chandlerom, teda Mattom Perrym, v seriáli najbližší. O pár hodín po ňom pridala svoje vyjadrenie jeho seriálová láska Monica Geller, teda Courteney Cox.

Vyjadrenie LeBlanca malo podobu osobného vyznania a odkazu a mnohých ľudí dojalo k slzám. "Matthew, s ťažkým srdcom sa lúčim. Naše spoločné chvíle patria úprimne k najobľúbenejším v mojom živote. Bolo mi cťou zdieľať s tebou javisko a nazývať ťa svojím priateľom. Vždy sa budem usmievať, keď si na teba spomeniem, a nikdy na teba nezabudnem. Nikdy. Roztiahni krídla a leť, brat môj, konečne si slobodný. S veľkou láskou. A hádam, že si necháš tých 20 dolárov, ktoré mi dlhuješ," napísal kamarátovi Matt LeBlanc aj s citeľným úsmevom cez slzy, ako by sa to asi Perrymu aj páčilo.

Pripomeňte si pár najlepších scén Chandlera a Joeyho:

A nepochybne by sa mu páčilo aj to, ako si na neho zaspomínala jeho seriálová láska. "Som vďačná za každú chvíľu, ktorú som s tebou prežila, Matty, a chýbaš mi každý deň. Keď s niekým pracujete tak úzko ako ja s Mattym, sú tisíce okamihov, o ktoré by som sa chcela podeliť," napísala Courteney a pridala aj jedno video zo zákulisia nakrúcania. Momentku, ktorá patrí k jej najobľúbenejším.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

"Aby som uviedla trochu z histórie, Chandler a Monica mali mať v Londýne len flirt na jednu noc. Ale vďaka reakcii publika sa z toho stal začiatok ich milostného príbehu. V tejto scéne mi pred tým, ako sme začali nakrúcať, pošepkal vtipnú hlášku. Takéto veci robil často. Bol vtipný a milý," napísala slová, aké by chcel azda každý človek, aby o ňom ľudia po jeho skone hovorili. Zdá sa, že Perrymu sa to podarilo dokonalo, mal ho rád azda každý.

Pripomeňte si pár najlepších scén Monicy a Chandlera:

Pre ženu

Najčítanejšie