Zatiahnuté
-2°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Šieste bábo je na svete! 49-ročná manželka hviezdneho šéfkuchára v tajnosti porodila!
Zdielať na

Šieste bábo je na svete! 49-ročná manželka hviezdneho šéfkuchára v tajnosti porodila!

Zdroj: instagram/TR

Ak by niekto pochyboval, či si na dieťa v ich pokročilom veku manželia Gordon Ramsay (57) a Tana Ramsay (49) ešte trúfnu, dostal jasnú odpoveď. Páru sa pred pár dňami narodil synček a obaja sú nesmierne šťastní, Tana si veľmi priala ešte jedno dieťa, keďže jej bolo smutno, ako sa jej staršie deti osamostatňujú a odchádzajú z domu. Napokon, na početnú rodinu sú obaja zvyknutí, každý pochádza zo štyroch detí.

​Slávny britský šéfkuchár Gordon Ramsay oslávil 8. novembra 57. narodeniny a ako darček dostal krátko nato synčeka. Manželia už zdieľali aj pár rozkošných fotiek na Instagrame. Hrdý otec napísal: "Aký úžasný darček k narodeninám, prosím, privítajte Jesseho Jamesa Ramsaya, 3500g, je ohromný! Ešte jeden balíček lásky k družstvu Ramsay! 3 chlapci, 3 dievčatá... Hotovo!" Komentárom dal jasne najavo, že viac detí už nepridajú, napokon, už by to ozaj hraničilo so zázrakom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tana Ramsay (@tanaramsay)

Na jednej z troch fotiek sa pekelný šéfkuchár skláňa k manželke so synčekom na hrudi a dáva mu nežný bozk na hlavičku. Šťastní rodičia majú ešte päť ďalších detí. Od najstaršej dcéry Megan (25), dvojčiat Jacka a Holly (23), dcéry Matildy "Tilly" (22), až po syna Oscara (4). Pred narodením Oscara porodila Tana predčasne v piatom mesiaci, o bábo prišli a veľmi ju to zasiahlo. Bola to ona, ktorá chcela ďalšie deti a presvedčila aj váhajúceho Gordona, ktorý si už veľmi uvedomoval svoj vek. Iba nedávno, v septembri, sa otvorene so smiechom vyjadril k ďalšiemu dieťaťu: "Budem v škole oslavovať športový deň s palicou!" A pridal svoju predstavu dialógu jeho syna: "Hej, to je tvoj starý otec? To je vlastne môj otec."

Gordon bol prvý z "pekelných šéfkuchárov", ktorý odštartoval trend podobných relácií:

Gordon ešte sarkasticky dodal, že nevie koľko náhrad bedrového a kolenného kĺbu bude mať do synových 21 rokov, ale vraj to skúsi. Ako prvý z ich piatich detí privítal ďalšieho súrodenca najmladší Oscar. Mama zdieľala fotku, ako mu kladie jemne ruku na tvár a k tomu napísala: "Bolo to nervy drásajúcich 9 mesiacov, ale zvládli sme to a boli sme požehnaní týmto malým balíčkom. Ramsayovská rodina je určite kompletná. Jesse James Ramsay veľmi ťa milujeme." Zrejme v jej veku bolo už o niečo náročnejšie zvládať tehotenstvo a k tomu rodinu. Aj preto tajila očakávanie siedmeho potomka pred svetom, azda aby sa aj vyhla nevyhodným komentárom. S Gordonom mali sobáš v roku 1996 a ich prvé dieťa prišlo na svet po dvoch rokoch. Ich rodina je veľmi súdržná a všetci sa navzájom majú veľmi radi, zjavne sa Gordon doma nespráva tak, ako v pekelnej kuchyni pred kamerou.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Gordon Ramsay (@gordongram)

Pre ženu

Najčítanejšie