Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Koniec dohadom! Po rečiach o rozchode s Hanychovou sa Dopita rozhodol povedať pravdu!
Zdielať na

Koniec dohadom! Po rečiach o rozchode s Hanychovou sa Dopita rozhodol povedať pravdu!

Nie všetci fanúšikovia Agáty Hanychovej (38) verili vzťahu s otcom jej syna Kryšpína (12), Miroslavom Dopitom (42). Keď sa sama priznala, že u nej už ani nebýva, mnohým napadlo, že sa rozišli. Niekto z ich okruhu k tomu nedávno pridal tvrdenie, že to sama Agáta onedlho povie sama. Pre sledovateľov jej instagramového profilu si počas víkendu Agáta naozaj pripravila jedno veľké prekvapenie.

​V osobnom živote Agáty Hanychovej sa toho za posledné tri mesiace zomlelo veľa. Od rozchodu s Jaromírom Soukupom, ich boja o polročnú dcérku Rozárku, nečakaný návrat Mirka Dopitu do jej domu i náručia, založenia nového profilu Agáta Family na Instagrame, až po nový podcast s bratom Vincent Taky názor a údajný koniec vzťahu s Dopitom. To posledné však Hanychová nepripúšťa, ale keď sa okolo nej šíria klebety, obvykle sa napokon potvrdia.

Zdroj z ich okolia tvrdí, že je to len Agátine divadlo, sama Mirka vysťahovala a nevie len ako z toho von, aby nebola pred verejnosťou "za kravu", ako sa vyjadril. "Pochopila, že urobila chybu. Je to čudný vzťah, ktorý nedáva žiadnu logiku," konštatoval nemenovaný zdroj. Počas víkendu sa ale Hanychovej fanúšikovia dočkali nečakaného rozuzlenia, a to priamo od Mirka Dopitu.

Mirek získal vzťahom s Agátou do života aj deti Soukupa a Prachařa:

​Na svojom instagramovom profile zdieľal fotku s Agátou pred trblietavým závesom. Obaja sa usmievajú, Agáta k Mirkovi skláňa láskyplne hlavu, pričom on drží svoju ruku okolo jej pásu. Pred sebou držia ceduľu s nápisom Máme sa veľmi radi s červeným srdiečkom. "S mojím dievčaťom v práci," pridal k fotke jasný komentár, ktorý už nepotrebuje analýzu.

Instagram/AH

​Agáta sa zas na Instagrame pochválila, že počas víkendu moderovala jednu akciu v Karlových Varoch a užila si tam aj pekné chvíle s Mirkom, ktorý ju sprevádzal. Zdieľala aj tú istú spoločnú fotku, čo on. Zjavne je to ich odpoveď na špekulácie o ich rozchode. Ako to ale u nej chodí, o zvraty vo vzťahoch a situáciách nie je nikdy núdza. Udržiava si tak svojich sledovateľov v napätí, ako sa to deje aj v seriáloch, čo ovláda už naozaj dobre.

Pre ženu

Najčítanejšie