Zatiahnuté
-2°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Zronený Soukup je preč, rozdáva úsmevy! Už počas vzťahu s Agátou si vraj písal s TOUTO sexicou!
Zdielať na

Zronený Soukup je preč, rozdáva úsmevy! Už počas vzťahu s Agátou si vraj písal s TOUTO sexicou!

Archívna reportáž

Po niekoľkých mesiacoch stresu kvôli problémom so svojou mediálnou spoločnosťou a televíziou, vyzerá, že je Jaromír Soukup (54) konečne spokojný. Odrazilo sa to aj na jeho vizáži, preč sú hlboké vrásky a zúfalý výraz, zrazu na všetky strany rozdáva úsmevy. Keď si aktuálne vyšiel do spoločnosti, krútili sa okolo neho ženy a je jasné, že má nemálo obdivovateliek. Medzi tie najvytrvalejšie patrí sexica Zdeňka Černá alias Lulu.

​Mediálny boss Jaromír Soukup sa vie na spoločenské podujatia vždy obliecť do elegantného obleku, ktorý mu parádne sekne. Naposledy ho bolo takto vidieť spolu s ex Agátou Hanychovou, keď sa vybrali krátko po narodení ich dcérky na galavečer Miss Czech Republic a farebne spolu ladili. On mal tmavomodrý oblek, ona tmavomodré šaty a okolo jej krku sa vynímal krásny set prívesku a náušníc s briliantami okolo tmavomodrých drahokamov v tvare srdiečka, Jaromírov dar k jej nedávnym narodeninám. Odvtedy však šiel ich vzťah dolu vodou.

Soukup sa dal aktuálne vyfešákovať:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Napätie a hádky vyústili do ich rozchodu a naďalej pokračuje ich boj o dcérku Rozárku. Napriek tomu sa zdá, že sa obaja upokojili. Agáta sa ukázala už párkrát v spoločnosti s úsmevom na tvári a nedávno sa vybral aj vyfintený Jaromír na predstavenie 100. reprízy muzikálu Okno mé lásky do pražského divadla Broadway a nešetril pritom úsmevom. Prišiel sám, a mohol by si hneď vyberať medzi ženami, ktoré sa okolo neho zvŕtali a mnohé si s ním chceli urobiť aj spoločnú fotku, pričom on im rád ako pravý gentleman vyhovel.

Pre Soukupa je zrejme aktuálne témou číslo jedna jeho boj o dcérku:

​No ktovie, ako veľmi musí žiarliť na sokyne jeho veľká obdivovateľka Zdeňka Černá alias Lulu. Netají sa, že je do neho zamilovaná, ešte počas jeho vzťahu s Agátou mu posielala rôzne správy, dokonca aj veľmi horúce. "Zo súkromnej konverzácie som pochopila, že som mu ľahostajná nebola. Odpísal mi a boli tam dvojzmyselné narážky. Sexuálne, ale nie priamo. Pochopila som, že sa mu páčim, nie som mu ľahostajná. Bolo to ku koncu jeho vzťahu. Od tej doby, ako je single, paradoxne neodpisuje," zverila sa Lulu pre Extra.cz s tým, že ho priebežne pozýva na rande, láka ho na jej fotky z OnlyFans, ale on vraj zatiaľ nereaguje. Má však pocit, že občas v televízii povie niečo, čo by sa jej mohlo týkať, no ako sa hovorí, čo sa babe chcelo, to sa babe snilo. Lulu, známej najmä zo škandáliku, keď takmer rozbila vzťah Vémolovcov ako Karlosova milenka, neostáva nič iné, ako vytrvať, zdá sa. Otázne je, ako dlho bude Soukup odolávať a či sa silikónová kráska dočká.

Lulu na svojej figúre maká, prsia ale rozhodne nemá z cvičenia..:

Pre ženu

Najčítanejšie