Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Päť týždňov po synovej svadbe sa Gregorová ozvala! Nad Danielou vyniesla jasný ortieľ!
Zdielať na

Päť týždňov po synovej svadbe sa Gregorová ozvala! Nad Danielou vyniesla jasný ortieľ!

Archívna reportáž

Dve manželstvá Ondřejovi nevyšli, do tretice to vyzerá nádejne

Premiéry nového muzikálu Anděl páně, ku ktorému zložil hudbu Ondřej Gregor Brzobohatý (40), sa zúčastnila celá jeho rodina. Manželka Daniela Písařovicová (44), teraz už Brzobohatá, priam žiarila spokojnosťou. Mamu Hanu Gregorovú (71) sprevádzal jej priateľ Ondřej Koptík (39). Samozrejme, nemohla chýbať ani sestra Rola Brzobohatá (45), ktorá mala veľkú zásluhu na organizácii bratovej svadby v Taliansku.

​Po úspešnej premiére rodinného muzikálu Anděl páně podľa rovnomennej filmovej rozprávky z roku 2005 sa v Karlínskom divadle zišla celá rodina Brzobohatých na spoločnom fotení. Novou členkou rodiny je už od septembrovej svadby s Ondřejom Brzobohatým v talianskom Lago di Garda jeho manželka Daniela Písařovicová, teraz už tiež Brzobohatá. Ako jeho predchádzajúce dv manželky, aj ju čakala skúška ohňom, ktorej sa obáva obvykle každá nevesta - hodnotenie svokry. A Hana Gregorová si obvykle servítky neberie. 

K partnerke svojho syna sa už pred časom vyjadrovala, prekvapivo pozitívne. "Mne sa páči... Myslím, že je to pekné a inteligentné dievča," pochválila Danielu s tým, že pokiaľ je šťastný syn, je aj ona. Po necelých dvoch mesiacoch od svadby hodnotila Gregorová opäť. A opäť potvrdila spokojnosť s tretím výberom jej milovaného syna.

Hana je aj hviezdou v seriáloch TV JOJ:

"Je to krásna žena, stojí nohami na zemi, má v hlave naložené, je chytrá. Čo viac? Sú šťastní. Máme pekné rodinné vzťahy. Aj keď sa to píše, nepletiem sa svojim deťom do života. Vždy som povedala svoj názor a tým to skončilo. Miluje Danielu, tá miluje jeho," vyjadrila sa spokojná svokra pre Super.cz. Spomenula aj zaujímavú súvislosť s jeho otcom, populárnym hercom Radoslavom Brzobohatým (†79).

Pozrite sa na premiéru muzikálu Anděl Páně:

Rada by verila, že podobne, ako bola ona pre manžela Radka, aj Daniela je Ondrovou osudovou ženou na zvyšok jeho života. "Je to ako Radek, na tretíkrát mu to vyšlo. Aj keby sa rozviedol desaťkrát, tak s tým nič neurobím. Ja verím, že teraz už to vyjde. Myslím, že Daniela je tá pravá, ale nie som prorokom," vyjadrila sa herečka o synovi a jeho tretej manželke s istou dávkou opatrnosti. Ondro ju vždy dokáže prekvapiť, zdá sa, že nevedela ani o jeho záľube v drag queen, keď to nedávno verejne prasklo, no okamžite mu aj vtedy vyjadrila svoju podporu.

Pre ženu

Najčítanejšie