Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Bude svadba! Jeden z najsexi hercov a krásna herečka sa ZASNÚBILI!
Zdielať na

Bude svadba! Jeden z najsexi hercov a krásna herečka sa ZASNÚBILI!

Archívna reportáž

Sú spolu od roku 2021 a tvoria aktuálne jeden z najsexi párov v Hollywoode. Herec a tanečník Channing Tatum (43) a herečka Zoe Kravitz (34), dcéra Lennyho Kravitza a Lisy Bonet, to zjavne myslia vážne a onedlho páru zrejme zazvonia svadobné zvony.

​Hoci to zaľúbenci ešte oficiálne nepotvrdili, viaceré od seba nezávislé zdroj z blízkosti páru pre magazín People uviedli, že dvojica čoskoro pristúpi k oltáru. Zoe sa nepriamo pochválila blýskavým prsteňom, keď cez víkend prišla na halloweensku párty Kendall a Kylie Jenner v Los Angeles. Herečka z filmu Catwoman o Batmanovi sa obliekla ako Rosemary Woodhouse z hororu Rosemary má dieťatko z roku 1968, jej snúbenec Channing sa obliekol ako bábätko. Ako Zoe držala predimenzovaný "nôž", na prstenníku sa jej blýskal veľký kameň, celkom zjavne v štýle typickým zásnubných prstienkov.

Vtipné kostýmy a blýskavý prsteň predviedli na halloweenskej párty:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Vogue Australia (@vogueaustralia)

Správy o vzťahu Kravitz a Tatuma sa objavili v roku 2021 len niekoľko dní po tom, čo herečka z filmu Veľké malé klamstvá podala žiadosť o rozvod s manželom Karlom Glusmanom. Iskra preskočila údajne pri nakrúcaní thrilleru Pussy Island, v ktorom ona debutuje ako režisérka a on hrá hlavnú úlohu. V novembri minulého roka už hovorila o vzťahu verejne. "Je to jednoducho úžasný človek. Rozosmieva ma a obaja veľmi milujeme umenie a rozhovory o umení a skúmanie toho, prečo robíme to, čo robíme. Radi sa pozeráme na film, rozoberáme ho a rozprávame sa o ňom a navzájom sa doberáme. Myslím si, že ak niečo také dokážete robiť spolu, je to dobrá skúška. A vyšli sme z toho ešte silnejší," rozplývala sa nad jej milým.

Pre Tatuma to bude rovnako už druhé manželstvo, s herečkou a tanečnicou Jennou Dewan má 10-ročnú dcérku Everly.  Fešák z filmu Magic Mike chodil striedavo pár rokov aj so speváčkou Jessie J. Hoci sa Tatum k jeho aktuálnemu vzťahu nevyjadril, vo februári na margo Zoe povedal: "Je perfekcionistka v tom najlepšom možnom zmysle." Po dvoch rokoch si už vzťah azda dobre otestovali a tentokrát to obom vyjde.

Pre ženu

Najčítanejšie