Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Zomrel len 46-ročný herec a športovec, ostali po ňom tri malé deti
Zdielať na

Zomrel len 46-ročný herec a športovec, ostali po ňom tri malé deti

Zdroj: pexels.com

Nielen fanúšikovia filmu, ale aj športovci, predovšetkým priaznivci boxu, smútia za Cedricom "Beastie" Jonesom. Herec a boxer zomrel 16. októbra, informovala jeho spoločnosť, fitness a box centrum Beastie Boxing na Instagrame. Mal len 46 rokov.

​Hoci sa takmer dva mesiace neukázal na sociálnych sieťach, nikomu ani nenapadlo, že za tým môžu byť aj zdravotné problémy. No zatiaľ ide len o špekulácie, nakoľko príčinu smrti ani jeho rodina, ani kolegovia z firmy neoznámili.

Tí zverejnili len smutnú správu o skone tohto herca a boxera. "Cedric bol milujúci otec, oddaný manžel, starostlivý syn, brat, líder komunity a neuveriteľný priateľ, ktorý inšpiroval ostatných. Úprimne chcel, aby sa každý stal najlepšou verziou seba samého. Bol to dar," vzdali mu hold na Instagrame.

"Cedric zasvätil svoj život pomoci ľuďom v posilňovni aj mimo nej. Ako zakladateľ Beastie Boxing aj nadácie BMoved inšpiroval a pomáhal ľuďom dosiahnuť to, čo predtým považovali za nemožné," pridali aj dojímavé, oslavné slová.  Hoci bol Cedric v prvom rade boxer a podnikateľ v tejto oblasti, objavil sa aj po boku priateľa Chrisa Pratta vo filmoch Zoznam terminátorov a Sedem statočných, či s Willom Smithom vo filme Emancipation, aj v ďalších filmoch. Bol veľmi hrdý na tieto úspechy a na striebornom plátne mal ešte veľké plány. "Môj príbeh sa neskončil. Chcem po sebe zanechať stopu. Keď ľudia vyslovia moje meno, chcem, aby si ho spojili s nádejou, inšpiráciou, schopnosťou prosperovať a ísť si za tým," hovoril odhodlane. Žiaľ, udialo sa niečo, čo tieto plány definitívne zmarilo. Zanechal po sebe milujúcu manželku a tri maloleté deti.

Cedric bol hrdý na svoju rolu po boku Willa Smitha:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa cedric jones ✊? (@_cedricjones)

Pre ženu

Najčítanejšie