Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Len pol roka po priznaní krutej diagnózy 34-ročná herečka rakovine podľahla!
Zdielať na

Len pol roka po priznaní krutej diagnózy 34-ročná herečka rakovine podľahla!

Zdroj: Instagram/AV

Hnusná a nemilosrdná choroba si vzala ďalší mladý život. Krásna a úspešná herečka a víťazka súťaže krásy Alejandra Villafañe zomrela vo veku 34 rokov po len niekoľkomesačnom boji s rakovinou. V máji oznámila, že podstupuje liečbu rakoviny a dáva si pauzu od svojej hereckej kariéry.

​Influencerka, ktorá mala vyše 220 000 sledovateľov na Instagrame, bola vo svojej rodnej Kolumbii aj mimo nej známa vďaka účinkovaniu v telenovelách ako La Nieta Elegida a Always a Witch. Bola tiež modelkou a účastníčkou súťaže krásy, v roku 2014 vyhrala súťaž Miss Earth Kolumbia a v tom istom roku sa umiestnila medzi 16 najlepšími na Miss Earth na Filipínach.

Týmto videom vzdala hold svojmu milovanému:

Po zistení, že má tri zhubné nádory v prsníkoch a vaječníkoch, podstúpila chemoterapiu a operáciu, píše El Espectador. Jej liečba spočiatku prebiehala dobre, ale postihli ju komplikácie, ktoré ju priviedli späť do nemocnice. Na obrazovke sa naposledy objavila v seriáli Manes (2023) a v komédii El Yuppie y El Guiso (2023).

Alejandra žiarila najmä v telenovelách:

Herečka sa často delila o aktuálne informácie so svojimi sledovateľmi vrátane vyznaní a záberov po boku svojho priateľa, hereckého kolegu Raúla Ocampa. Villafañe zverejnila svoj posledný srdcervúci odkaz spolu s videom 12. októbra. "Toto video je poctou rodine, ktorá je vždy nablízku, priateľom, ktorí prišli a stali sa rodinou. Vďaka láske, ktorá je na celý život," vyznala sa Ocampovi. Ten po jej odchode na večnosť zverejnil srdcervúcu sériu fotografií s nápisom: "Chcem, aby ste to vedeli. Navždy." Vyhlásenie sprevádzali intímne fotografie, na ktorých si obaja holili hlavy a objímali sa len niekoľko dní pred Alejandrinou smrťou. Tá prišla 21. októbra a herečkin profil zaplavil bezpočet srdcervúcich vyznaní.

Pre ženu

Najčítanejšie