Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Seriálová Brenda v poslednom štádiu rakoviny so správou, akú už nečakal asi nikto!
Zdielať na

Seriálová Brenda v poslednom štádiu rakoviny so správou, akú už nečakal asi nikto!

Archívne video

Je až obdivuhodné, ako hollywoodska herečka Shannen Doherty (52) bojuje so svojím neľahkým osudom s diagnózou rakoviny v poslednom štádiu. Rozhodla sa ale naďalej žiť tak, akoby bola zdravá. V júni však prekvapila všetkých fanúšikov, keď sa priznala, že v januári musela podstúpiť kvôli metastázam operáciu mozgu. Po takomto zákroku majú pacienti obvykle neveľmi priaznivé vyhliadky, ale ona sa snaží život užívať a najnovšie prekvapila romantickými zábermi s novým mužom po jej boku. 

​Pre predstaviteľku Brendy zo seriálu Beverly Hills 902 10, herečku Shannen Doherty, bol až donedávna počas jej liečby rakoviny veľkou oporou manžel Kurt Iswarienko. V apríli ale nečakane podala žiadosť o rozvod, a hoci dôvod nezverejnila, krátko nato zachytili paparazzi jej muža s inou ženou a zdali sa byť vo veľmi dôvernom vzťahu. Shannen sa ale neutápala v žiali a samote, v auguste sa po jej boku začal verejne ukazovať realitný agent z Malibu, Chris Cortazzo. 

K ich spoločnej fotke na jej instagramovom profile pripísala veľavravne: "Rande s Chrisom." Koncom septembra zverejnila ďalší záber, kde sa o neho opiera pri chôdzi, opäť s krátkym odkazom: "Je čas na večeru." Cortazzo však bol vo svojom príspevku konkrétnejší: "Večera s mojou láskou." To vyvolalo na sociálnych sieťach ihneď špekulácie, či tvoria pár.

Hoci je to už dobrých 30 rokov od prvej klapky, herci sú stále priatelia:

​Kto z jej sledovateľov pozorne sledoval príspevky Shannen spred pár rokov, si ale mohol spomenúť, že je to len jej dobrý priateľ. Už v septembri 2016 Shannen Doherty zdieľala záber s Chrisom Cortazzom a poďakovala mu za podporu na jej ťažkej ceste. Spomenula, že je dôležité mať priateľov, ktorí jej pomáhajú. "Chris Cortazzo je úžasný, ako ma dokáže rozosmiať, cítim sa pritom milovanou, umožňuje mi, aby som bola v tomto procese skutočnou ja," vyznala sa už vtedy. V októbri 2019, keď sa potvrdilo, že sa jej po prvotom vyliečení rakovina vrátila, pozvala na večeru pár dobrých známych a medzi nimi nechýbal ani Chris. "Naučila som sa od neho, že moja zraniteľnosť je niečo, čo treba prijať... Nie maskovať. Ďakujem Chris, že si moja skala," opätovne mu vyjadrila svoju vďaku.

Instagram/SD

​Ale ako to už občas býva, aj priateľstvo sa môže rozvinúť do lásky, ako by si mohli azda robiť v tomto prípade niektorí nádeje. V tomto prípade, je to ale zrejme skutočne beznádejné, o Chrisovi sa totiž povráva, že je gay. Nikdy sa neoženil a svoje dve deti si zadovážil prostredníctvom náhradnej matky, ozvali sa aj nejakí z jeho niekdajších milencov. Partnerská láska to teda zrejme nebude, isté ale je, že sú si so Shannen Doherty veľmi blízki. A to je niekedy ešte viac.

Instagram/SD

Pre ženu

Najčítanejšie