Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Nepodarená plastika?! Misske Kočendovej sa "roztrhlo" nové poprsie, dostala infekciu!
Zdielať na

Nepodarená plastika?! Misske Kočendovej sa "roztrhlo" nové poprsie, dostala infekciu!

Zdroj: Instagram/NK

V auguste sa bývalá česká misska a vlaňajšia víťazka súťaže Top Model of the World Natálie Kočendová (23) podrobila plastike pŕs, aby si ich nechala zmenšiť. Išla do toho s vedomím, že leto nie je práve ideálne obdobie na takýto zákrok, ale bola už netrpezlivá, a keď dostala termín od renomovaného chirurga, dlho neváhala. Nepríjemné je, že niekoľko mesiacov po operácii treba nosiť podpornú podprsenku vo dne v noci. To ale Natália občas porušila. Je otázne, či s tým nesúvisia aj komplikácie, ktoré ju postihli.

​Možno by mala mať krásna modelka Natálie Kočendová trochu viac trpezlivosti a disciplíny v pooperačnej starostlivosti o prsia, ktoré si dala v auguste zmenšiť o dve čísla. Verí, že jej to otvorí dvere na svetové prehliadkové móla. Prekvapila, keď sa už koncom augusta vybrala s priateľom Davidom Vitáskom k moru do Talianska, hoci kúpanie je nejaký čas po operácii nežiadúce. Zdieľala odtiaľ aj fotografiu v bikinách, aby sa pochválila novou veľkosťou pŕs. Ako uviedla v popise k fotografii, bolo to vraj len na chvíľu, inak údajne nosí stále podpornú podprsenku.

Nemala ju však na sebe ani na jednej spoločenskej akcii, no rovno to aj otvorene priznala. "Konečne som si dala dolu špeciálnu podprsenku. Je to nepríjemné ju stále nosiť. Som rada, že som v peknom outfite. Ešte by som si ju dávať dolu nemala, ale myslím, že na tú chvíľku sa nič nestane," priznala sa Natálka. "Dávam si ju dolu, len keď to naozaj potrebujem. Maximálne na dve hodiny. Cítim sa v pohode, myslím, že sa nemôže nič stať," vysvetľovala. V auguste raz po jej zložení skolabovala, vraj mala nízky tlak, ale pripustila, že to mohlo byť aj preto, že sotva niečo zje. 

Vypočujte si rozhovor s Natáliou a jej priateľom:

Horšie však dopadla po tom, čo sa jej roztvorila pooperačná jazva, o čom porozprávala po prvýkrát pre Super.cz. "Je to tak, mala som infekciu v pravom prsníku. Rozišla sa mi jazva. Už je to dobré, už je to vyliečené. Jazvy zachráni laser neskôr, dúfam, že to bude v poriadku," vyšla s pravdou von, kam až došla pravdepodobne svojou netrpezlivosťou.

Pre krásu je Natália ochotná urobiť všeličo. Napokon, je to aj pochopiteľné, keďže ju jej tvár a telo živia. Pre jej predchádzajúcu veľkosť silikónových pŕs ju často pozývali na fotenie a prehliadky plaviek, a to aj do zahraničia, no narážala na jeden problém. "Mám obvod hrudníku len 65 centimetrov, takže je ťažké pre mňa plavky nájsť, tým pádom aj im uľahčím prácu," argumentovala, čo bol jeden z dôvodov zmenšovania. Napokon, aj s trojkami má ešte stále čo ukázať.

Pre ženu

Najčítanejšie