Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Hana Lasicová odtajnila frajera, je po uši zamilovaná! Jej príbeh lásky má už 20 rokov!
Zdielať na

Hana Lasicová odtajnila frajera, je po uši zamilovaná! Jej príbeh lásky má už 20 rokov!

Archívna reportáž

Skúsila to aj so spevom

Dcéra Milana Lasicu (†81) a Magdy Vášáryovej (75), spisovateľka a scenáristka Hana Lasicová (42), už nejakú dobu netvorí pár s otcom jej dvoch dcér, Andrejom Hájovským (43). Ako ale aktálne vyšlo najavo, tajila nielen rozchod, ale aj nový vzťah, hoci presnejšie povedané staronový.

​Kedy a prečo krachol vzťah s otcom Haniných dvoch dcér Ester (11) a Stely (9), nikdy verejne nepriznala, napokon. rozchod nebýva práve príjemná udalosť, s ktorou sa chce človek pochváliť. Presne naopak je to ale s láskou. A tá, ktorú aktuálne Hana prežíva, musí byť poriadne silná. Priateľa už zoznámila aj s dcérami.

Lasicova staršia dcéra sa rozhodla podeliť o svoje veľké šťastie, ktorej jej osud poriadnou obkľukou pripravil. "Život mi pripravil rozprávkový scenár, aký by som sama považovala za prehnane sladký. No po 1,5 roku to už ďalej nemôžem a nechcem skrývať," začala písať svoj príbeh na Instagrame.

Hana vydala knihu spomienok na jej slávneho otca, zaspomínala si na neho aj Adela, Hanina celoživotná kamarátka:

​Tento príbeh lásky sa začal písať už pred 20 rokmi, keď Hana študovala v Manchesteri a zaľúbila sa do mladého fešáka. "Bol to krásny vzťah, taký skvelý, že sme na to obaja celý život nezabudli. Lenže môj výmenný pobyt sa po roku skončil a vtedy neexistoval instant messaging, facetime a skype ešte ledva začínal. Snažili sme sa to udržať aj na diaľku, ale nakoniec sme sa v slzách nedobrovoľne rozlúčili," pridala trpkú spomienku, keď ich osud rozdelil. Ona sa vrátila na Slovensko, on sa presťahoval do Austrálie, no ostali v občasnom kontakte.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hana Lasicova (@hana_lasicova)

Odvážna Hana sa ale po 18 rokoch rozhodla zveriť, že na neho stále myslí a prišla jej odpoveď v rovnakom znení. "Stretli sme sa cez pol planéty v Prahe. A povedali si, že to opäť skúsime, napriek vzdialenosti, komplikáciám, deťom. Lebo to sa ani inak nedá, keď niekoho nosíte v duši dve dekády a nič z toho neodchádza, len to zreje," vyznala sa a už je jasné, že tento risk znamenal zisk. Rok a pol lásky je za nimi, vraj ešte krajšej ako predtým. "Neviem presne, čo bude, ale do budúcnosti sa pozerám s nádejou, pokorou a radosťou. Že všetko dopadne najlepšie, ako môže," uzavrela a pridala vyznanie v angličtine jej milovanému Jamiemu Foulstonovi, ktorý je zjavne veľký cestovateľ a zrejme aj DJ. Netrvalo dlho a vyznanie začali zapĺňať srdiečka a pozitívne reakcie aj od Tamary Heriban, Kristíny Tormovej či Dominiky Kavaschovej. Bol by v tom čert, ak by tento vzťah po takej veľkej skúške neobstál!

Pre ženu

Najčítanejšie