Zatiahnuté
-2°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Tri týždne po žiadosti o rozvod začína boj o deti! Herečka už podala žalobu!
Zdielať na

Tri týždne po žiadosti o rozvod začína boj o deti! Herečka už podala žalobu!

Archívna reportáž

Ešte vo februári bolo všetko v poriadku, no krátko na to vraj začali problémy

Ešte pred pár mesiacmi sa zdalo, že žijú v dokonalej harmónii aj s ich dvomi malými deťmi. No zdá sa, že ďalší hviezdny pár to neustál. Po tom, čo spevák Joe Jonas (34) podal 1. septembra po štyroch rokoch manželstva žiadosť o rozvod, herečka Sophie Turner (27) podala na oplátku žalobu týkajúcu sa ich potomkov.

​Sophie Turner dala manžela Joea Jonasa na súd s požiadavkou, aby umožnil ich dvom dcéram návrat do Anglicka. Stalo sa tak len tri týždne po tom, ako bývalý pár oznámil rozvod. Podľa dokumentov, ktoré získal americký denník Sun, herečka zo seriálu Hra o tróny podala žalobu na súde na Manhattane 21. septembra. Pôvodne boli dohodnutí tak, že keď Sophie "14. septembra 2023 ukončí natáčanie, odcestuje do New Yorku, aby si vyzdvihla deti a vrátila sa domov do Anglicka".

​​Podľa ďalších informácií je hlavným problémom to, že Jonas zadržiava deťom pasy. Sophie v podaní napísala, že tzv. neoprávnené zadržiavanie sa začalo v stredu 20. septembra. Tvrdí, že sa s hviezdou Jonas Brothers počas Vianoc 2022 dohodli, že sa ich domovom navždy stane Anglicko a začali tam už aj hľadať školu pre ich staršiu dcéru Willu. Hoci sú deti aktuálne so Sophie, nemôžu bez pasu opustiť USA, a tak sa stali do istej miery rukojemníkmi ich otca.

Sophie si zahrala aj v klipe k hitu kapely jej manžela:

V podaní stojí: "Matka bezodkladne a podľa svojich možností podnikla všetky právne kroky, ktoré mala k dispozícii, aby dosiahla návrat detí do Anglicka. Nikdy nesúhlasila s premiestnením detí z Anglicka." Joeov floridský advokát 19. septembra potvrdil, "že otec nevráti matke pasy a nedá súhlas na návrat detí domov do Anglicka". Čoskoro bývalí manželia sa pritom 10. apríla 2023 presťahovali z Miami do Anglicka. Joe, ktorý žije v Los Angeles, si ale so sebou na turné zobral aj svoje deti.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa S O P H I E T U R N E R (@sophiet)

Dokumenty tiež odhalili, že k rozchodu "došlo veľmi náhle" po hádke, ktorá sa odohrala 15. augusta 2023. "Približne 1. septembra 2023 podal otec na Floride žalobu o rozvod manželstva s matkou. Približne 5. septembra 2023 sa matka prostredníctvom médií dozvedela, že otec podal žiadosť o rozvod." Ako sa dá zistiť z dokumentov,  spevák požiadal o spoločnú starostlivosť o dve dcéry - Willu, ktorá má tri roky, a ročnú dcéru. Z papierov jasne vyplynulo, že Joe a Sophie majú predmanželskú zmluvu. "Po štyroch nádherných rokoch manželstva sme sa vzájomne rozhodli priateľsky ukončiť naše manželstvo," tak znelo prvotní vyhlásenie Sophie, no už je jasné, že také ľahké a priateľské to nebude. 

Pre ženu

Najčítanejšie