Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Gregorová prvé dve manželky syna Ondřeja zhodila, TAKTO zhodnotila tretiu Brzobohatú!
Zdielať na

Gregorová prvé dve manželky syna Ondřeja zhodila, TAKTO zhodnotila tretiu Brzobohatú!

Archívna reportáž

Rozchod Ondřeja a Táni nebol ani trochu pekný, no Brzobohatý je už celkom inde!

Ako je dobre známe, mať priaznivo naklonenú svokru je veľmi výhodné v každom manželskom zväzku. Neraz totiž býva aj zdrojom konfliktov, ktoré môžu viesť až k rozvodu. Neraz je to práve mama ženícha, ktorá sa veľmi kriticky pozerá na nevestu. V prípade Ondřeja Brzobohatého (40) vyzerá, že to platí. Jeho dve predchádzajúce manželky ohodnotila mama negatívne a manželstvo s nimi aj stroskotalo, hoci iste to nebol hlavný dôvod. To tretie s Danielou Písařovicovou (44) ale zjavne má šancu uspieť.

​Nech už bolo dôvodom rozchodu Ondřeja Brzobohatého s prvou manželkou Johanou Indrákovou, ako aj s druhou Taťánou Kuchařovou čokoľvek, jeho mama Hana Gregorová syna iste povzbudila, keď vzťahy ukončil. Tvrdo sa vyjadrila svojho času k prvej neveste Johane, keď ani neprišla na svadbu: "S Radkom sme si mysleli, že Ondra má naviac. Ale snáď pôjdeme na jeho ďalšiu svadbu."  Zdalo by sa, že úspešná a krásna Táňa Kuchařová by už mohla uspokojiť jej nároky, ale zjavne nie: "Nechcem ju zhadzovať, ale pre mňa Miss World neznamená, že je to značka niečoho kvalitného." A teraz prišla tretia nevesta.

Ktovie, či preto, že by už synovi dopriala pokoj a stabilné manželstvo, alebo ju skutočne moderátorka Daniela Písařovicová tak očarila, ale Hana Gregorová je konečne spokojná. "Podľa mňa je Ondra hrozne šťastný. A úplne žiari, je fakt šťastný, z čoho mám strašnú radosť," vyznala sa Gregorová pre Blesk.cz. Synov vzťah s Danielou postúpil na iný level v júni na Maldivách, kde ju požiadal v máji o ruku a v piatok to spečatili sobášom pri talianskom Lago di Garda, kde Hana nemohla chýbať.

Inak kritická svokra nešetrí superlatívmi ani po svadbe: "Kamaráti hovoria, že je to nádherná nevesta, ale ja dodávam, že je to nádherný človek. A to je najviac." Zároveň novomanželom s láskou odkázala: "Tak moji drahí, nech ste šťastní, zamilovaní a nech vás láska a humor sprevádza spoločným životom a nikdy vám nezmizne úsmev z tváre." Špeciálne Ondrovi kládla na srdce: "Ondrejko, ty už máš dve zahriavacie kolá za sebou (tvoj otec by bol šťastný, že ideš podľa jeho módu), takže teraz hlavný závod manželského rallye dojazdi do cieľa. Máš vedľa seba úžasnú navigátorku." Kuchařová musí pri čítaní týchto odkazov prehĺtať poriadne horkú slinu, keď sa jej takej podpory nedostalo. Ale ozaj treba v tomto prípade len mladomanželom držať palce, aby to skutočne bolo už navždy!

Pre ženu

Najčítanejšie