Jasno
23°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Dokonalá tretia svadba Brzobohatého! Priznal, PREČO sa tak ponáhľali!
Zdielať na

Dokonalá tretia svadba Brzobohatého! Priznal, PREČO sa tak ponáhľali!

Archívna reportáž

Tretie mamželstvo azda bude už Ondřejove posledné. To druhé skončilo veľmi zle

Krajšiu scenériu k svadbe, akú ponúka talianske Gardské jazero, si snáď ani nemožno predstaviť. S týmto výberom sú ženích Ondřej Brzobohatý (40) aj nevesta Daniela Písařovicová (44) nanajvýš spokojní. Najskôr sa tam stihli trochu udomácniť na dovolenke aj s pár priateľmi, aby pobyt vyvrcholil svadbou, na ktorú dorazili aj najbližší členovia ich rodiny. Nevesta bola v anticky strihaných svadobných šatách krásna, ženích v obleku elegantný.

​Brzobohatého vzťah s moderátorkou Danielou Písařovicovou nabral rýchle obrátky. Po vyše roku chodenia sa stihli zasnúbiť a o necelé štyri mesiace nato aj zobrať. Zatiaľ čo zásnuby prebehli na Maldivách, svadba sa konala pre zmenu v Taliansku. Všetko prebehlo v piatok pätnásteho ako v romantickom filme. Mnohým ale vŕta v hlave, prečo sa tak ponáhľali, či za tým nie je vysnívané tehotenstvo. Ondro to vysvetlil svojsky. "S veľkou nadsádzkou a humorom sa dá tvrdiť, že Daniela (podľa jej slov) sa na svadbu ponáhľala, pokým jej to stále známky gravitácie v tvári dovolia, a ja som sa chcel skrátka oženiť, pretože ma nebaví byť rozvedený, čo so sebou nesie punc niekoho, kto prehral. Dnes môžeme s pokojom v srdci nahlas povedať, že Daniela to ako krásna nevesta stihla a ja sa cítim ako víťaz," uviedol vtipne v komentári na Instagrame.

Obrad bol civilný, a tak nič nebránilo úradne rozvedenému Ondrovi povedať Daniele svoje áno. V jeho živote sa tak stalo po tretíkrát a snáď aj posledný. Pre jeho nevestu to bolo celkom prvé oficiálne áno. Ale ani jeden zatiaľ nemá potomka, čo by iste chceli konečne zmeniť, no vzhľadom na Danielin vek by už ozaj nemali otáľať. Iste im to ich priaznivci veľmi prajú.

Toto pred pár mesiacmi tvrdila o svadobných plánoch čerstvá pani Brzobohatá:

Medzi nich patrí aj herečka Veronika Arichteva, ktorá sa s Písařovicovou priatelí od doby, keď spolu účinkovali v tanečnej súťaži. Nechýbala ani medzi pozvanými hosťami na svadbe a na svojom instagramovom profile Veronika nešetrila chválou, že to bola najkrajšia svadba, na akej kedy bola. Pridala k tomu aj rýmovačku v češtine: "Já tam byla. Jedla. Víno pila. Nevěsta jak z růže květ a ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je začátek." 

A iste to tak cítia aj oni, ako vidieť z odkazu Brzobohatého, keď zdieľal fotky zo svadby. "S týmto sa chválim viac ako rád. Z dlho plánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom mesiacov po zvážení pre a proti vykľula naša svadba s Danielou. Dnes môžeme konštatovať, že to bolo po všetkých stránkach dobré rozhodnutie," zdôraznil nadšený novomanžel, ktorý si na margo nedávnych škandálikov ohľadom jeho záľuby v obliekaní ženských šiat neodpustil aj žartík, že si s Danielou museli "strihnúť", kto si oblečie svadobné šaty. Tie boli šité na mieru a nevesta bola skutočne skvostná.

Pre ženu

Najčítanejšie