Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Lela Vémola sa rozplakala v priamom prenose, strata bábätka ju nevýslovne bolí!
Zdielať na

Lela Vémola sa rozplakala v priamom prenose, strata bábätka ju nevýslovne bolí!

Archívna reportáž

Na konci roka čaká Vémolu údajne posledný zápas kariéry, odveta s Véghom

Na influencerku Lelu Vémolu, za slobodna Ceterovú (34), doľahla slabá chvíľka. Sledovateľom sa totiž v instastories zverila s bolesťou, ktorú vraj ešte stále pociťuje zo straty jedného z dvojičiat, ktoré čakala so zápasníkom MMA Karlosom Vémolom (38). S veľkým strachon potom dúfala, že to jedno, čo v jej tele zostalo, sa narodí živé a zdravé. Nakoniec to dopadlo dobre, porodila zdravú dcérku Lili.

​Nedávno si Vémolovci užívali dovolenku v Dubaji aj s deťmi a dopriali im tam všetky možné atrakcie. Okrem ich detí Lili (3) a Rockyho (1,5), tam Karlos zobral aj svojho syna Karla (13) a nevlastnú dcéru Sky (16) z predchádzajúceho vzťahu. "Ten ich výraz pri objavovaní nového sveta je absolútne na nezaplatenie. Ako veľmi si to deti užívajú…," nadchýňal sa Terminátor.  Všetko to svojim deťom dlžil už roky.

Na deti si nikdy nenašiel dosť času, no po rôznych ťažkostiach z posledných mesiacov sa rozhodol na konci tohto roku ukončiť kariéru zápasníka a venovať sa viac rodine. Zatiaľ necháva výchovu a starostlivosť o ich dve malé deti na pleciach Lely. Vémola pritom sníva aj o ďalších troch deťoch, no Lela je už triezvejšia. Smúti ale za bábom, ktoré už mať mohla.

Vypočujte si úprimný rozhovor s Lelou:

S tým sa zverila aj aktuálne svojim fanúšikom. "Mne vybehli spomienky, som neskutočne šťastná, že tú Lilinku mám. Mala som veľmi ťažké tehotenstvo a Lilinka, bohužiaľ, prišla o svoje dvojča. Niekoľkokrát mi genetické testy vyšli veľmi zle a bolo to zlé. Ja som ale neprestala bojovať, mala som skvelú doktorku. Snažili sme sa a vyšlo to. Zistili sme, že Lilinka bude zdravá aj napriek tomu, že mám zlú krv," vyplakala sa vo videu nevedno prečo práve teraz.

Lelu zrejme dojalo, že Lilinka (3,5) šla do škôlky:

Vo svojich spomienkach sa vrátila do doby, keď nemala od Karlosa takmer žiadnu podporu v komplikovanom tehotenstve, keďže ten sa musel sústrediť na tréningy pred ťažkým zápasom. Na kontroly ku gynekológovi chodila s mamou. "Ja som myslela veľmi pozitívne a každý deň som sa modlila, aby bolo všetko v poriadku, a vidíte," poukázala na silu svojho pozitívneho myslenia. Tesne pred pôrodom sa podarilo uvolniť aj Karlosovi a hneď za ňou pribehol, aby jej bol v náročných chvíľach oporou. No ani druhé Leline tehotenstvo neprebiehalo bez komplikácií. Musela si kvôli hroziacemu potratu chvíľu poležať aj v nemocnici a počas pôrodu syna Rockyho mala dokonca covid. Ktovie, či a kedy si trúfne na tretie dieťa, Karlos by to bral aj hneď.

Pre ženu

Najčítanejšie