Zatiahnuté
Bratislava
Edmund
1.12.2023
Už sú svoji! Brzobohatý a Písařovicová sa tajne vzali!
Zdielať na

Už sú svoji! Brzobohatý a Písařovicová sa tajne vzali!

Archívna reportáž

Ondřej nečakal na cirkevný rozvod, uspokojili sa aj s občianskym sobášom

Zhruba kdesi začiatkom roku 2022 sa prevalilo, že spevák, skladateľ, muzikant a herec Ondřej Brzobohatý sa len pár mesiacov po rozchode s niekdajšou Miss World Taťánou Kuchařovou dal dokopy s modetárokou Danielou Písařovicovou. Táňa to nieslaveľmi ťažko a pre pár nemala pekného slova. No zaľúbenci to ustáli, rovnako ako ďalšiu kauzu spojenú s cirkevným rozvodom spred pár mesiacov. A teraz spravili ten najdôležitejší krok.

​Po zhruba roku a pol, odkedy sa stal vzťah Ondřeja a Daniely verejným, muzikant v máji pokľakol a na Maldivách požiadal moderátorku o ruku. "Porušujem zásadu zdieľať svoj osobný život na IG. A to z čírej radosti zo životného šťastia, ktoré prajem úplne všetkým. Milujte sa! Stojí to sakra za to," napísal vtedy zjavne euforický a po uši zaľúbený Ondřej na sociálnej sieti. A ako sa zdá, rozhodli sa nečakať povestný rok a deň, a už sú aj svoji, ako zverejnila Prima TV v relácii Showtime.

Tak, ako zásnuby, aj sobášny obrad sa konal údajne v zahraniční, len za prítomnosti najbližších. Pár zatiaľ mlčí, ostáva veriť, že sa podelia aspoň o pár fotografií z nepochybne romantického obradu.

Škandalózne detaily z Kuchařovej žiadosti o cirkevný rozvod pár nerozdelili, naopak:

​Čosi o chystanej udalosti naznačila prednedávnom Daniela v relácii Inkognito, keď sa na prekvapeného Ondřeja znenazdajky obrátila, či bude hudbu na svadbu zabezpečovať on. Síce sa pokúsili následne načrtnutú tému zahovoriť, nepochybne všetci už aj bez toho čakali nie či, ale kedy k tomu príde. A ako sa zdá, už sa stalo. Mnohí teraz veria, že dôvodom rýchlej svadby by azda mohlo byť aj tehotenstvo, po ktorom obaja novomanželia veľmi túžia. Pre Danielu ide o prvé manželstvo, v prípade Ondřeja to snáď bude to povestné - do tretice všetko najlepšie!

Pre ženu

Najčítanejšie