Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Spravodajská moderátorka šokuje! Má 9-mesačného synčeka a už je v šiestom mesiaci!
Zdielať na

Spravodajská moderátorka šokuje! Má 9-mesačného synčeka a už je v šiestom mesiaci!

Zdroj: instagram/EP

Jedna z najatraktívnejších českých moderátoriek, Eva Fecko Perkausová (29), vie svoj život zobrať do vlastných rúk a žne úspechy na všetkých frontoch. Je nielen obľúbená moderátorka, ale poistila sa aj v súkromí. Za partnerov si Eva vyberala vždy solventných a úspešných mužov. Keď o ňu prejavil záujem podnikateľ Ivan Hecko, dlho neváhala, no trvalo päť rokov, pokým svoj vzťah spečatili vlani v januári manželstvom na exotickom ostrove Maurícius. Zakrátko na to otehotnela a koncom novembra porodila syna. O necelý mesiac sa už objavila opäť na obrazovke, ale aktuálne poriadne šokovala správou, že ju znovu načas opustí.

​Aj keď oficiálne druhé tehotenstvo Eva Perkausová dlho tajila, niečo muselo predsa len presiaknuť v zákulisí televízie, kde moderuje hlavné správy z domova a zo sveta. Iste nebola len náhoda, že sa začali objavovať informácie, kto by ju v prípade ďalšieho tehotenstva nahradil. Eva sa totiž tým, že by chcela druhé dieťa čo najskôr po prvom, netajila. "Bolo to v pláne, ja už som hovorila, že by som si priala mať deti vekovo blízko pri sebe, a vyšlo mi to. Bolo nám dopriané. Užívam si to rovnako ako pri prvom tehotenstve, teda bez žiadnych komplikácií. Prekvapivo to bruško dlho nebolo vidieť," zverila sa šťastná mamička v relácii Showtime.

Bruško sa skutočne neukázalo poriadne dlho, aktuálne je totiž Eva už v šiestom mesiaci. Prvý potomok, syn Kyllian, sa narodil 26. novembra 2022. Dá sa ľahko spočítať, že ďalšie dieťa manželia počali sotva tri mesiace po narodení prvého. Je takmer isté, že Eva už pozná aj jeho pohlavie, ale necháva si to zatiaľ len pre seba a najbližších. "Bolo by mi jedno, či by to bol chlapec alebo dievča, hlavne aby boli zdraví," zverila sa pre eXtra.cz na podujatí Elite Model Look 2023, pričom je zaujímavé, že hovorí o druhom potomkovi v množnom čísle. To by mohlo naznačovať dvojičky, no bruško tomu rozhodne nenasvedčuje.

Eva je odhodlaná mať veľkú rodinu:

Do budúcnosti by ale iste chcela aj dievčatko. "Vždy som chcela tri deti. Sama som z troch detí, mám dvoch starších bratov. Takže dve minimálne, a keby mi pánboh doprial viac, tým lepšie," prezradila pred časom pre mesačník Maminka s tým, že jej manžel, ktorý pochádza z Ukrajiny, je dokonca jeden z piatich detí. Evu vie dobre zabezpečiť, takže nie je dôvod, aby sa v počte detí obmedzovali, tobôž, keď mala Eva taký ľahký priebeh prvého tehotenstva a zatiaľ aj druhého. Budú však musieť načas oželieť ich cestovanie do exotických krajín, kde to majú obaja veľmi radi, a Eva opäť na pár týždňov zmizne z obrazoviek.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Pre ženu

Najčítanejšie