Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Žilková šokuje! Vzala Agátinho syna a odkázala, že NIE JE pozvaná!
Zdielať na

Žilková šokuje! Vzala Agátinho syna a odkázala, že NIE JE pozvaná!

Archívna reportáž

Veronika sa veľmi teší z jej tretieho vnúčatka, opäť od Agáty

Na nedávnej oslave narodenín staršej dcéry Agáty Hanychovej (38), Mii Prachařovej (6), si to užila aj jej babička Veronika Žilková (61). Na záberoch ale nebolo vidieť, malú Rozárku, ako Agáta prezradila, Jaromír Soukup (54) si neželá, aby ich dcérku ukazovala na Instagrame, podobne to bolo aj v prípade Jakuba Prachařa, ktorý chcel rovnako chrániť Miu. Tá je už ale hviezda maminho Instagramu, ako bolo vidno aj na zostrihu z oslavy narodenín. Veronika má pritom v pláne osláviť narodeniny s Miou zvlášť a urobila tak aj v prípade Agátinho syna Kryšpína, keď mu zorganizovala samostatne oslavu narodenín s jeho kamarátmi. Agáta tam chýbala.

​Herečka Veronika Žilková je nepochybne veľmi dobrá babička pre svoje tri vnúčatá. Keď môže, rada pomôže dcére Agáte Hanychovej aj s ich opatrovaním. Vie, čím ich zaujme, a tak sa s ňou iste nenudia. Najstarší vnuk Kryšpín (12) oslávil svoje narodeniny s otcom Mirkom Dopitom aj so sestrou maminho exmanžela, Marianou Prachařovou, na Bali. Do Prahy sa vrátil na začiatok školského roka a babička Veronika mu deň pred Miinou narodeninovou oslavou zorganizovala ako darček k narodeninám únikovou hru, ako prezradila pre ŽivotvČesku.cz sama herečka.

"Dnes sú darčeky pre deti oveľa dostupnejšie, ako tomu bývalo za môjho detstva. Lenže darček môže byť aj zážitok, a tak som vymyslela, že si Kryšpín môže užiť narodeniny inak. Pozval si kamarátov z triedy a zahrali si únikovú hru. Veľmi sa im to páčilo," prezradila herečka o čo išlo. Únikovky sú populárne aj u nás, pre všetky vekové kategórie. Iste by si to užila aj Agáta, no na oslave chýbala. Žilková poriadne prekvapila zdôvodnením. "Bola to oslava Kryšpína od babičky, nebola pozvaná," vysvetlila bez okolkov, že dcéru z tejto zábavy vynechala cielene.

Toto prezradila Veronika prednedávnom o svojom súkromí:

Ale to nebolo ešte všetko. Žilková zároveň prezradila, že podobnú sokromnú "oslavu" má pripravenú aj pre Miu. "Mia má šesť rokov a bude aj oslava s babičkou, v sobotu pôjdeme na balet. A mamička opäť nie je pozvaná," s úsmevom pridala herečka informáciu, že ani tam nechcela pozvať svoju najstaršiu dcéru. Je zaujímavé, že za Agátou neprišla ani do Marbelly počas toho, keď tam trávila dva letné mesiace. Pritom by bola iste vítaná, pomohla by jej s malou Rozárkou počas častého pendlovania Jaromíra Soukupa za povinnosťami do Prahy. Je ale pravda, že značnú časť leta nakrúcala v Istanbule, a to, žeby dostal trhliny jej vzťah s dcérou, je takmer vylúčené - sú na seba veľmi naviazané. Skôr len chcela Agáte dopriať trochu voľna a vnúčatá preto prosto vzala bez nej.

Veronika si užila žúr s vnučkou:

Pre ženu

Najčítanejšie