Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Boj o dcéru sa začal! Soukup doručil Agáte zákaz, jej reakcia je ostrá!
Zdielať na

Boj o dcéru sa začal! Soukup doručil Agáte zákaz, jej reakcia je ostrá!

Archívna reportáž

Aj keď sa spočiatku zdalo, že po búrlivom konci vzťahu Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychovej (38) prebehol ich rozchod pokojne, skutočnosť je zjavne niekde inde. Správu o rozchode oznámila Agáta zrejme bez dohody. Snažila sa pritom vyzdvihnúť Jaromíra ako otca ich dcérky Rozárky s tým, že budú naďalej kvôli nej v dobrom vzťahu. Soukupa vraj jej verejný oznam poriadne vytočil, následne mu vraj Agáta zakázala vstup do domu. Nemohol prísť dcérke ani na oslavu menín. Rozhodol sa jej vzápätí úder vrátiť.

​Keď influencerka Agáta Hanychová a mediálny magnát Jaromír Soukup vstupovali do vzťahu, zjavne dominovala u oboch vášeň. Ako poznamenal Agátin brat Vincent, tvorili "bizarný pár". Už v prvý mesiac spolužitia v Soukupovej vile v Marbelle počali potomka, po čom vraj mali obaja túžiť. Rozdiely, či už vo veku, ale najmä spôsobe života a povahách, akoby vôbec nevnímali. Agátu zaiste očarilo v akom blahobyte môže žiť popri Soukupovi, rozmaznával ju aj darčekmi a dal jej príležitosť na moderovanie vlastnej relácie v jeho televízii. Údajne až po pôrode jasne pochopila, že ich vzťah bol omyl, ako aktuálne prehlásila.

Soukup ju akosi pozabudol informovať o finančných problémoch jeho mediálneho impéria, a keď na neho na jar začali tlačiť veritelia, poznačilo to aj jeho psychiku a dochádzalo medzi nimi čoraz častejšie k hádkam, čo nezmenil ani ich letný pobyt vo vile v Marbelle. Agáta prestala krátko po pôrode dojčiť, zato začala vo veľkom opäť fajčiť, Soukup mal zdravotné problémy vedúce až k náhlej operácii.

Rozárka ešte bude zjavne zdrojom sporov medzi jej rodičmi:

​Idylka bola preč a Agáta zrazu pochopila, že k sebe nepatria, ako uviedla pri oznámení ich rozchodu. "To, na čom nám obom najviac záleží, je a vždy bude naša dcéra Rozárka," tvrdila, no skutočnosť hovorí inak, keďže Soukupa od dcéry v podstate odstrihla. Už aj počas ich vzťahu zdieľala fotky Rozárky na Instagrame a Soukup tvrdil, že on to nikdy nespraví, ale rešpektuje, keď to tak chce Agáta. Táto ústretovosť sa ale práve skončila, ako Agáta oznámila.

Instagram/AH

"Tak hromadne... Rozárku už nemôžem ukazovať na Instagrame, pretože si to nepraje jej otec," informovala Hanychová jej sledovateľov na Instagrame. K tomu zdieľala fotku článku o tom, že sa Soukup verejne zastal jej veľkej rivalky Simony Krainovej. "A bola by som strašne rada, aby ma už nespojovali s týmito... Viem, že ja predávam viac, ale nemusím im robiť stále reklamu, nie?" pridala v hneve urážku a je možno si len domýšľať, čo sa musela stať, že svojho expartnera už nedokáže ani pomenovať, len urážať. Zdá sa, že tento príbeh bude ešte poriadne trpký.

Instagram/AH

Pre ženu

Najčítanejšie