Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Všetkých šokovali! Jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu oznámil rozchod po 27 rokoch!
Zdielať na

Všetkých šokovali! Jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu oznámil rozchod po 27 rokoch!

Archívna reportáž

V šoubiznise nebývajú vzťahy veľmi stabilné, azda sa ťažko ostáva verný, keď vás zbožňujú tisíce či aj milióny fanúšikov. No sú páry, na ktoré by si človek stavil, že im to vydrží celý život. Najmä, keď spolu už takmer celý život prežili. Medzi také páry patrili rozhodne aj hviezdny austrálsky herec Hugh Jackman a jeho manželka Deborra-Lee.

​Dvojica sa prvýkrát stretla v roku 1995 počas natáčania austrálskej televíznej šou. Hviezda X-Menov už skôr povedala, že ho Deborra-Lee priťahovala svojou sebadôverou pri ich prvom zoznámení. Na prvé rande išli rýchlo o dva týždne neskôr a ich láska bola okamžitá. V roku 2018 to povedal absolútne jasne: "Po dvoch týždňoch stretnutia s Deb som vedel, že budeme spolu do konca života." Nuž, nevydalo, hoci to bola spočiatku skutočne láska ako hrom.

Hughovi trvalo len štyri mesiace, kým Deborru-Lee požiadal o ruku. Predtým sa vybral do klenotníctva po prsteň. "Bol veľmi nervózny, pretože nemal ani poňatia o šperkoch alebo diamantoch, a tak tam jednoducho vošiel a povedal: 'Neviem, čo robím, tak vám len poviem niečo o Deb.' A ten chudák klenotník tam sedel hodinu a pol a on ho donekonečna nudil a prezrádzal mu každú nuansu mojej osobnosti," spomína na túto milú historku Deborra-Lee. Necelý rok po zoznámení si tak títo dvaja povedali svoje áno.

Dvojica sa skvelo dopĺňala:

​Všetko sa zdalo byť dokonalé, no na začiatku prvého tehotenstva Hugh a Deborra-Lee čelili komplikáciám a o plod prišli. Nakoniec sa im v roku 2000 podarilo privítať na svete syna Oscara Maximiliana. V roku 2005 sa narodila dcéra Ava Eliot, ktorú si dvojica adoptovala. Rodina bola kompletná a zdalo sa, že sa ich netýkajú žiadne partnerské problémy, bok po boku prekonali aj Hughovu rakovinu a slávili jeho obrovský úspech na striebornom plátne. No napokon sa zjavne čosi zlomilo.

Ešte v apríli ďakoval manželke za 27 spoločných rokov a pridal aj pekné vyznanie:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hugh Jackman (@thehughjackman)

Pre People manželia uviedli: "Boli sme požehnaní, že sme spolu mohli prežiť takmer tri desaťročia ako manželia v nádhernom, milujúcom manželstve. Naša cesta sa teraz posúva a rozhodli sme sa rozísť, aby sme sa mohli venovať svojmu individuálnemu rastu." Podľa Hugha a Deborry-Lee ale ostáva ich rodina na prvom mieste. "Túto ďalšiu kapitolu podnikáme s vďačnosťou, láskou a láskavosťou. Veľmi si vážime vaše pochopenie pri rešpektovaní nášho súkromia, keď naša rodina prechádza touto zmenou v živote nás všetkých," stojí ďalej vo vyhlásení, ktoré naznačuje skutočne priateľský rozchod. Okrem toho potvrdili, že nebudú poskytovať ďalšie komentáre, a toto nazvali "jediným vyhlásením". Šokované komentáre fanúšikov herca raketovo pribúdajú, niet pochýb, že koniec tohto páru nikto nečakal.

Pre ženu

Najčítanejšie