Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Dva mesiace po svadbe s mužom český spevák priznáva: Rodina si predstavovala nevestu INAK!
Zdielať na

Dva mesiace po svadbe s mužom český spevák priznáva: Rodina si predstavovala nevestu INAK!

Zdroj: Instagram/MP

Už sú to dva mesiace od romantickej svadby herca Milana Peroutku (33) s nečakanou nevestou, Dominikom Roubínkom (25). Hneď po svadbe sa vyznal na sociálnej sieti zo vzťahu s týmto mužom, ku ktorému ho viaže hlboká láska. Potešila ho veľká podpora zo strany verejnosti a vyjadril všetkým za to svoju veľkú vďaku. Svoju orientáciu dlho tajil, lebo sa bál reakcie jeho fanúšikov. Napokon, mal viacero vzťahov so ženami, jeden trval takmer 7 rokov.

​Svadbu s priateľom Dominikom Roubínkom v nádhernom prostredí luxusného hotelového rezortu Chateau Mcely chcel Milan Peroutka odbaviť v tajnosti. Krátko predtým prebehla v Prahe na matrike registrácia ich partnerstva. Niekto z jeho okolia to ale prezradil Blesku, a tak vyšiel s pravdou von aj on. "Láska je krásna, vo všetkých jej farbách! A myslite na to, že napriek chomútu, ak budete chcieť, som stále váš," pripísal okrem iného k pár čiernobielym fotkám zo svadby. Potom sa na nejaký čas odmlčal aj kvôli dovolenke s Dominikom.

Ako oficiálny pár sa objavili už aj na niektorých akciách v Prahe, pričom sa Milan zveril, že je rád, keď vidí, že je Dominik nablízku. A vraj sa tiež teší, že ho dobre prijala aj rodina, no predsa len, zrejme niekde hlboko v duši azda predsa len jeho najbližší dúfali, že Milan raz bude mať deti, ich reakcia tomu trošku nasvedčuje. "Vždy, keď som to šiel oznámiť rodine, strýčkom, tetám a podobne, tak som im hovoril – predstavovali ste si takto tú moju nevestu? Tak povedali: Tak takto nie, ale hlavne, že si šťastný," priznal sa so smiechom v relácii Showtime sympatický herec. Mrzí ho len, že sa jeho svadby nedožil otec. "Dúfam, že by sa mu páčil a bol by šťastný, že som šťastný," dodal.

Vypočujte si jednu z Milanových pesničiek:

"Nemohol som nájsť toho správného človeka, ktorý by mi stál za to, aby som s tým šiel takto von. Teraz tú osobu mám a cítím sa pevný v tom, že viem, ako to je. Nemám teda problém sa o tom baviť," vysvetlil bez okolkov prečo tajil svoju orientáciu. Pripomenul, že to mnohí ako on radšej dusia v sebe aj celý život. Je preto rád, že sa na to už spoločnosť nepozerá tak rezervovane či odsudzujúco ako v minulosti. "Mohol by som to tiež zaprieť, ale duša vo vnútri to vie. Život je krátky a nestojí to za to, druhú šancu nedostaneš," dojímavo to zhodnotil zamilovaný herec. S Dominikom sa spolu spočiatku len dlho rozprávali a cítil, že je natoľko inteligentný a empatický, že sa nebál byť otvorený. A zakrátko z toho bola láska ako hrom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Milan Peroutka (@milanperoutka)

Pre ženu

Najčítanejšie