Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Hnilé zuby a 130 kíl! TAKTO vyzeral manžel Britney pred ich zoznámením!
Zdielať na

Hnilé zuby a 130 kíl! TAKTO vyzeral manžel Britney pred ich zoznámením!

Archívna reportáž

Manželský zväzok speváčky Britney Spears (41) so Samom Asgharim (29) sa blíži po niečo vyše roku ku koncu, ale pre tohto iránskeho prisťahovalca sa rysuje sľubný začiatok hereckej kariéry. Vysoký mladík s perfektnou postavou a peknou tvárou sa iste páči mnohým ženám. Keby ho však uvideli pred niekoľkými rokmi, tesne predtým, ako sa zoznámil s Britney pri nakrúcaní jej klipu, nevenovali by mu zrejme ani jeden pohľad, bol to doslova iný človek.

​Príbeh manžela Britney Spears je ako z romantického hollywoodskeho filmu o Popoluške, akurát, že v tomto prípade je tou Popoluškou on. So svojím otcom emigroval v roku 2006 ako dvanásťročný z Iránu do USA, pričom tam zostala jeho mama a tri sestry. V novom domove sa začal venovať futbalu, a keď sa neskôr rozhodol pre štúdium na University of Nebraska dostal sa do letného futbalového programu, no po čase ho z neho vyradili. Vrátil sa späť do LA, kde sa zapísal na štúdium trestného práva. Štúdium bolo ale drahé, preto mal až tri zamestnania - ako predavač v Best Buy, obchodný zástupca Gold's Gym a vyhadzovač v nočnom klube. 

Spal iba štyri až päť hodín v noci a zo stresu začal jesť nezdravé jedlá. "Jedol som čokoládky na raňajky, rýchle občerstvenie, cukor, cukríky, žiadne bielkoviny, veľa sacharidov a pil som sladké limonády," prezradil v rozhovore pre Men's Health. "Moja výživa bola mimoriadne hrozná. Stres a strach z toho, že to nikam v živote nedotiahnem, mi spôsobili depresiu," priznal. Keď mu váha vyletela na 130 kilogramov pri výške 188 centimetrov, vstúpil si do seba a rozhodol sa zmeniť svoj spôsob života. V priebehu šiestich mesiacov zhodil viac ako 45 kíl vďaka vyčerpávajúcemu fitness programu a diétnemu režimu. Znížil si rozpočet na potraviny.

"Nejedol som pre potešenie. Moje jedlo slúžilo len na výživu a prežitie," zveril sa. Jeho jedálniček pozostával z 25 percent bielkovín, 15 percent zeleniny a 25 percent komplexných sacharidov, ktoré sa nachádzajú aj v hrachu, fazuli a celozrnných výrobkoch. Jedlom prijal okolo 1 500 kalórií denne, pričom v posilňovni spálil až 4 000 kalórií. Po pol roku mal skvelú postavu a sestra mu poradila, nech to skúsi s modelingom a herectvom. Musel si však za drahé peniaze odstrániť pokazené zuby a vložiť implantáty, z čoho mu zubár urobil záznam, a tak sa dá porovnať tá radikálna zmena.

Toto je už úplne iný človek, ako bol pred 10 rokmi:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sam Asghari (@samasghari)

Zmenený fešáčik zaujal agentov a podarilo sa mu získať angažmán do série hudobných videí. V roku 2016 sa pri nakrúcaní klipu Slumber Party zoznámil s Britney Spears a začal ich románik, ktorý po šiestich rokoch vyústil do manželstva. Žiaľ, po niečo vyše roku požiadal o rozvod. Hoci podpísali predmanželskú zmluvu, vyplávalo na povrch, že predsa len chce o nejaké peniaze zabojovať. Už teraz mu platí speváčka desaťtisícový prenájom a Sam by rád vybojoval "výživné". Nuž, nečudo, že chce pres svoju rozprávku o Popoluške happyend.

Pre ženu

Najčítanejšie