Skoro jasno
14°
Bratislava
Bonifác
14.5.2025
Dominika Gottová nečakane v Česku! Dôvod náhleho príchodu nie je radostný!
Zdielať na

Dominika Gottová nečakane v Česku! Dôvod náhleho príchodu nie je radostný!

Archívna reportáž

Dominika sa pokúsila privyrobiť si knihou o jej slávnom otcovi

Hoci Dominika Gottová (50) už dlhšie plánovala, že príde z Fínska na pár dní do rodnej Prahy, rozhodne nečakala, že to bude za takýchto nepríjemných okolností. Jej cestu urýchlila obava o mamu, ktorá zažila nepríjemnú nehodu. Pre Antoniu Zacpalovú (88) to bola vzhľadom na jej vek život ohrozujúca situácia. Po celých hodinách bezmocnosti hodiny našla nevládnu Dominikinu mamu na zemi opatrovateľka.

​So svojou mamou Antoniou Zacpalovou (86) komunikuje Dominika na diaľku z Helsínk takmer každodenne aspoň telefonicky. O maminej nehode v byte v domove pre seniorov sa však dozvedela až od zamestnancov zariadenia pre seniorov. Keď sa jej mama z nepríjemnej udalosti pozviechala, ozvala sa konečne aj sama. "Volala, že strávila nejaký čas na zemi, že jej nešlo sa zdvihnúť. Našla ju až po nejakej dobe opatrovateľka. Ešteže za ňou prišla..," zverila sa Dominika pre Ahaonline, čo urýchlilo jej príchod do Prahy. O mamičku má veľký strach.

Dlho neváhala a kúpila si letenku na utorňajší večerný spoj z Helsínk do Prahy. "Chcem zostať týždeň, aby som mohla stráviť s mamičkou veľa času. A potom sa chcem tiež zísť s kamarátmi," prezradila, aké má plány. Okrem toho ju cez víkend čaká aj kamarátova svadba, kam je pozvaná. No rozhodne na prvom mieste je stretnutie s mamou, nejde totiž len o nehodu, Dominika má poriadne resty.

Karel Gott o jeho najstaršej dcére:

"Nie je už najmladšia a nevideli sme sa rok a tri mesiace. Preto som sa rozhodla, že rýchle priletím, aby som ju mohla objať a povedať, ako veľmi ju mám rada," šokovala informáciou, ako dlho mamu nenavštívila. Naposledy spolu v Prahe oslávili minulý rok koncom júna jej narodeniny, tohtoročnú päťdesiatku oslávila Dominika v Helsinkách. Od jari sa tam údajne venuje práci v umeleckej agentúre jej manžela Tima Tolkkiho (57), bývalého gitaristu kedysi populárnej fínskej metalovej skupiny Stratovarius. Snáď im obom svitlo na lepšie časy, keďže by mali na svoju činnosť získať aj zásadnú dotáciu od štátu. Dominika si mohla dovoliť aj viacero osláv jubilea, hoci jej vraj bolo veľmi ľúto, že nemohla oslavovať s mamou, čo teraz iste napraví.

Zdielať na

Najčítanejšie